Haberler

Xbox Live Gold: Eylül ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Eylül ayının ortasına geldik, bu Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold üyeliğine sahipseniz Xbox Mağazasında talep edebileceğiniz daha fazla ücretsiz oyun olduğu anlamına geliyor. Yenilenen listede Double Kick Heroes ve program aracılığıyla sunulan son ücretsiz Xbox 360 oyunu olan Portal 2 bulunuyor. Ayrıca Gods Will Fall da Eylül ayı boyunca mevcut olacak.

Bir hatırlatma olarak, Games with Gold programındaki orijinal Xbox ve Xbox 360 ücretsiz oyunları için son ay olacak. Ancak, Xbox Live Gold aboneliğiniz sona erse bile, şimdiye kadar talep ettiğiniz tüm geriye dönük uyumlu oyunları elinizde tutabileceğinizi unutmayın. Bu, Portal 2’nin ücretsiz tutulacağı anlamına geliyor, ki bu oldukça havalı.

Portal 2, Eylül ayındaki listenin yıldızı oldu. Alengirli nişancı oyunu, çağının en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Portal’ın devam oyunu, orijinalin zaten parlak olan temel oyunu üzerinden büyük ölçüde genişledi. İlk oyunun kabaca iki katı uzunluğunda bir hikaye moduna sahip olan Portal 2, kendisine bazı ciddi harika mekanikler ekledi. Portal 2’yi hiç oynamadıysanız, kendinize bir iyilik yapın ve önümüzdeki ay oyuna bir göz atın. Hatta bir arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ayrı bir co-op modunada sahiptir. Portal 2, Eylül ayının ikinci yarısında ücretsiz olacak.

Eylül ayı Xbox One oyunlarına, biraz daha heyecan verici oldukları için geriye dönük uyumlu klasiklerle başladık. Tüm ay boyunca aboneler, geçen yıl piyasaya sürülen bir aksiyon oyunu olan Gods Will Fall‘ı talep edebilecekler. Oyunda dünyayı kontrol eden sayısız tanrıya karşı savaşan bir Kelt savaşçısı olarak oynuyorsunuz. Gods Will Fall, roguelike türüne ilginç bir dönüş sunuyor ve hikayesinde zorlu dövüşlere sahip, bu yüzden bu tür aksiyon oyunlarını sevip sevmediğinizi kontrol etmeye değer.

Ritim oyunu hayranları, 16 Eylül’den itibaren kapmak için Double Kick Heroes‘u bekleyebilirler.. Bu yandan kaydırmalı aksiyon oyununda, zombi ordularını savuşturmak için silah olarak müzik aletleri bulunuyor. Üzerinde çalışabileceğin ağır metal müzikli 24 seviye var. Film müziği bir avuç lisanslı parça içerir ve oyuna dahil edilen seviye düzenleyici ile kendi müziğinizi yapabilirsiniz.

”Kardeşim bana laga luga yapma ben oyunları zaten biliyorum, bana sadece listeyi ve tarihleri ver” diyorsanız, sizi şöyle aşağıya alalım.

Xbox Live Gold Oyunları Eylül 2022

Xbox Live Gold
  • Gods Will Fall (1-30 Eylül)
  • Double Kick Heroes (16 Eylül-15 Ekim)
  • Thrillville (1-15 Eylül)
  • Portal 2 (16-30 Eylül)

İlginizi Çekebilir: Xbox Game Pass Eylül 2022 Oyunları (İlk Dalga)

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR