Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Fortnite UFO Rehberi: UFO’lar Nedir ve Nerede Bulunur

Fortnite oyununda o kadar çok eşya, silah ve araç var ki, Epic’in hepsinden zevk alabilmemiz için zaman içinde bunlar arasında geçiş yapması gerekiyor. Bu haftanın başlarında, önemsiz yarıklar, maçlara biraz daha kargaşa eklemek için getirilmişti ancak şimdi, hayranların en sevdiği UFO aracını dört gün boyunca battle royale’e geri getiren sürpriz bir hafta sonu güncellemesi aldık.

Benzer İçerik: Fortnite 3. Sezon 3. Bölümdeki En İyi Loot Yerleri

Fortnite: UFO’lar nereden alınır ve nasıl çalışırlar?

Fortnite: UFO

UFO’lar veya Uçan Daireler, sürüş için tüm ekibinizi yanınızda getirebilmeniz için beş koltuk bulunduruyor. 400 saniye dayanan bir pille size bolca zaman veriyorlar ve kullanılmadığında yeniden şarj oluyorlar. Yukarıda derlediğimiz haritada altı belirli noktada UFO çıkma ihtimali vardır.

UFO’lar harita üzerinde uçarken yükselip alçalabilir ve diğer araçlara göre daha yüksek hızlanma ivmesine sahiptirler. Bu, onları engeller üzerinde daha az endişe ile yeniden konumlandırmak isteyen takımlar için eğlenceli ve kullanışlı bir seçim haline getirir. Ancak, bu araçları kullanmanın sizin farkedilmenizi son derece kolaylaştırdığını belirtmekte fayda var, bu nedenle çevrenize dikkat edin.

Ek olarak, UFO’lar, rakiplere 30 hasar ve yapılara 450 hasar veren enerji silahlarına sahiptir. Düşmanlara verilen hasar düşük görünse de, patlamanın onları ittiğini de unutmayın. Bu nedenle, insanları binalardan veya tepelerden patlatarak onları düşme hasarıyla dolaylı olarak öldürmek için harika bir yöntemdir.

Araçların belki de en benzersiz özelliği, altındaki öğeleri ve oyuncuları kaçırma yetenekleridir. Büyük eşyaları toplayabilir ve büyük hasar için diğer oyuncuların üzerine bırakabilirsiniz ya da bir düşmanı kaçırabilir ve ekibiniz onlara büyük hasar verirken onları takımlarından ayırabilirsiniz. Düşmüş bir takım arkadaşını bile kaçırarak onları tehlikeden uzaklaştırabilirsin, böylece siper arkasında arkadaşını çabucak diriltebilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish