Aksiyon Macera Rehberler RPG / MMORPG

Spider Man Remastered: Gizli Kostümlerin Kilidi Nasıl Açılır?

Spider Man Remastered oyununda bulunan Örümcek Adam kostümleri, yeniden düzenlenmiş oyunun en eğlenceli kısımlarından biridir ve hem kıyafetinizi değiştirmenize hem de ağda sallanan süper kahramanın klasik görünümü hakkında nostaljik olmanıza olanak tanır. Orijinal Tobey Maguire filmlerinden Andrew Garfield’a ve son Örümcek Adam Tom Holland filmlerine kadar oyun boyunca kilidini açabileceğiniz çeşitli kostümler var.

Kostümlerin çoğunun kilidini açmak için sadece seviye atlamanız gerekiyor, bu sayede kostümleri satın alma menüsünde görebileceksiniz. New York çevresindeki etkinlikleri tamamlayarak, kostümleri satın almanıza izin verecek her türlü Örümcek Adam jetonunu(Spider Man tokens) toplayabilirsiniz. Ayrıca hikayede ilerleyerek bazı kostümlerin kilidini açabilirsiniz.

Bununla birlikte, yalnızca oyundaki belirli zorlukları tamamlayarak elde edebileceğiniz dört farklı kostüm vardır. Bu Örümcek Adam kostümü kılavuzunda, Spider man Remastered oyununda yapmanız gereken dört görevin ne olduğunu ve her biri için hangi giysiyi alacağınızı açıklayacağım.

İlginizi Çekebilir: Marvel’s Spider-Man Remastered, PC’de DLSS’i destekleyecek

SPIDER-MAN Homemade Kostümü

Spider Man Remastered Homemade

Nasıl açılır: New York’taki 55 sırt çantasının hepsini toplayın

Kostüm gücü: Güç yok(Sadece görünüş)

Örümcek Adam hayranıysanız, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ve Örümcek Adam: Eve Dönüş filmlerinden Homemade kostümünü muhtemelen tanıyacaksınız. Bu kostüm, Peter’ın eski sırt çantalarından birini bulduğunuz ”Something Old, Something New” görevinden sonra kullanılabilir hale gelecektir. Simgeleri takip edip şehrin her yerinden 55 tanesini de toplamaya başarırsanız, bu görünüm sizin olacak. Her sırt çantası ayrıca Peter’ın geçmişinden bir hatırayı ortaya çıkarır, bu yüzden Örümcek Adam detaylarını seviyorsanız görev oldukça eğlencelidir.

SPIDER-MAN Undies Kostümü

Spider Man Remastered undies

Nasıl açılır: Ana ve yan görevleri tamamlayın, ayrıca her bölgede %100 tamamlama elde edin

Kostüm gücü: Equaliser – Siz de dahil olmak üzere herkes bir vuruşta düşer

Ana hikayeyi oynarken ve Scorpion ile savaşırken bu kostüm gözünüze çarpıyor. Bu kostümü elde etmek için, tüm ana hikaye ve yan görevlerin yanı sıra sırt çantaları, önemli noktalar, suçlar, üsler, meydan okumalar gibi görevleri %100 tamamlamanız gerekecek. Bir sürü şey var, ancak kaçmakta iyiyseniz Equaliser’ın gücü muhteşemdir, çünkü kötüleri devirmek için yalnızca bir vuruş yeterlidir.

SPIDER-MAN Esu Kostümü

Spider Man Remastered Esu

Nasıl açılır: New York’taki 50 Gizli Fotoğraf Operasyonunun(Secret Photo Ops) tamamını başarıyla tamamlayın.

Kostüm gücü: Güç yok(Sadece görünüş)

Bu görev diğerlerinden biraz daha kolay, çünkü sadece New York’ta dolaşıp 50 önemli yerin fotoğrafını çekmenizi gerektiriyor. Bu Gizli Fotoğraf Operasyonları(Secret Photo Ops), Landmarks’tan farklıdır ve birçoğu Nelson – Murdock hukuk büroları veya Vulture – J.Jonah Jameson’ın duvar resimleri gibi eğlenceli küçük görevlerdir. Hepsini bitirdikten sonra, kostüm menüde açılır.

SPIDER-MAN Dark Kostümü

Spider Man Remastered: Dark

Nasıl açılır: Tüm Black Cat Stakeout’larını tamamlayın ve Black Cat’in saklandığı yeri bulun

Kostüm gücü: Güç yok(Sadece görünüş)

Stakeout ana görevini tamamladığınızda, New York’ta on iki Black Cat gözetleme noktası belirecek. Her birine gidin ve genellikle bir kapı veya pencere açarak gizli kedi oyuncağını bulmak için kamerayı kullanın. Parıldadıklarından bulmak oldukça kolaydır ve bu oyuncakların yakınlarında kediyle ilgili bir tür duvar resmi veya Black Cat resmi vardır. On ikini oyuncağın tümüne sahip olduğunuzda, Yukarı Batı Yakası’ndaki Black Cat’in sığınağına gidebilir ve Dark kostümünü kendiniz talep edebilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish