Oyun Rehberler

Super Mario RPG – Tüm Yedi Yıldız Konumları

Huzurlu bir ülke, Smithy ve çetesinin ortaya çıkmasıyla paramparça oldu. Şimdi, büyülü parçaları aramak için keşfetmeniz gerekiyor. Super Mario RPG oynarken bulabileceğiniz tüm Yedi Yıldız konumları.

Super Mario RPG’de Yedi Yıldızın Tümü Nerede Bulunur?

Super Mario RPG’deki Yedi Yıldız bu alanlarda bulunur: Mushroom Kingdom, Forest Maze, Moleville Mines, Star Hill, Sunken Ship, Barrel Volcano ve Weapon World.

İlgili bölümlerde daha fazla ayrıntı ekleyeceğim, bu nedenle bu rehberin spoiler içerdiğini unutmayın.

Yıldız #1: Mavi Yıldız

Super Mario RPG - Tüm Yedi Yıldız Konumları
Super Mario RPG Yedi Yıldız Konumları 1

Mushroom Kingdom, Mack adlı bir patron tarafından yönetilen bir grup tarafından saldırıya uğrayacak. Bu yıldızı elde etmek için taht odasındaki Mack’i ortadan kaldırın.

Yıldız #2: Yeşil Yıldız

Super Mario RPG - Tüm Yedi Yıldız Konumları
Super Mario RPG Yedi Yıldız Konumları 2

Forest Maze’i geçtikten sonra Super Mario RPG’de Yedi Yıldızdan birini elde edeceksiniz. Burası Geno’nun Bowyer’a karşı savaş sırasında partinize katıldığı yerdir. Aynı zamanda Üçlü Hareketleri ilk kez kullanacağınız yerdir.

Yıldız #3: Turuncu Yıldız

Super Mario RPG - Tüm Yedi Yıldız Konumları
Super Mario RPG Yedi Yıldız Konumları 3

Bu yıldız parçasını Moleville Mines’da alacaksınız. Önce tünellerde Croco’yu yakalamanız, ardından Punchinello adlı bir boss’u alt etmeniz gerekecek.

Yıldız #4: Mor Yıldız

Super Mario RPG - Tüm Yedi Yıldız Konumları
Konum 4

Super Mario RPG’deki Yedi Yıldız arasında bu oldukça benzersizdir çünkü belirli bir boss dövüşüne bağlı değildir. Bunun yerine Star Hil’deki çiçek tomurcuklarıyla etkileşime girmeniz ve ona ulaşana kadar Yıldız Anahtar Deliklerinden geçmeniz yeterlidir.

Yıldız #5: Menekşe Yıldız

Konum 5

Bu parçayı elde etmek oldukça zahmetli. İlk olarak, Seaside Town’ı geçin ve Sunken Ship’deki bulmacaları çözün. Sonunda, bu ödülü isteyerek verecek olan Köpekbalığı Johnny ile savaşacaksınız. Ancak, Seaside Town’a döndüğünüzde, Spearovich liderliğindeki bir çete yıldız parçasını sizden almaya çalışacak ve bu da başka bir patron savaşına yol açacak.

Yıldız #6: Kızıl Yıldız

Konum 6

Doozies’den bahsetmişken, işte bir tane daha. Bu, Fıçı Volkanına erişim kazanabilmek için tüm Nimbus Land yayını tamamlamayı içerir. Zindanın en sonunda, Zombone olarak yeniden canlanan Çar Ejderhasını yenmeniz gerekiyor. Ancak hepsi bu kadar değil; Axem Rangers olarak bilinen bir grup yıldız parçasını çalıyor. Onları kovalamanız ve zeplinlerinde yenmeniz gerekiyor.

Yıldız #7: Sarı Yıldız

Son yıldız parçasını seferin en sonunda elde edeceksiniz. Neler olacağı konusunda spoiler vermek istemiyoruz, ancak önünüzdeki zorluklara hazırlandığınızdan emin olun.

Super Mario RPG’deki tüm Yedi Yıldızın yerleri hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir