Rehberler Simülasyon Spor

Nintendo Switch Sports’ta kozmetik öğelerin kilidi nasıl açılır

Nintendo Switch Sports’ta karakterlerinizi eski Miis’in çok ötesinde özelleştirebilirsiniz. Onlara benzersiz saç stilleri, aksesuarlar ve kıyafetler verebilirsiniz ancak önce bunların kilidini açmanız gerekir. Nintendo Switch Sports kılavuzumuz, kozmetiklerin nasıl hızlı bir şekilde açılacağını açıklıyor.

Kozmetiklerin kilidini yalnızca “Global Olarak Oyna” modunda açabilirsiniz. Nintendo Switch Online’ınız olmasa bile bu modda oynayabilirsiniz, ancak yalnızca botlara karşı eşleştirileceksiniz.


NINTENDO SWITCH SPORTS’TA PUAN KAZANMA

Her maç oynadığınızda, oynarken tamamladığınız çeşitli başarılara bağlı olarak eklenen farklı çarpanlarla 30-40 puan kazanacaksınız. Örneğin, bowling vuruşu size ek çarpanlar kazandıracaktır. İyi oynamak ve birkaç çarpan elde etmek, bir oyunda 100 puanın üzerine çıkmanızı sağlayabilir.

Puan kazanmanın en iyi yolu bowling oynamaktır, çünkü oyun başına temel olarak 40 puan verir ve çarpanları kazanmanın en kolay yolu budur. Bowlingin son turuna kalırsanız yaklaşık 130 puan alabilirsiniz.


PUANLARLA KOZMETİK KİLİDİ NASIL AÇILIR

100 puanda rastgele bir ödül alacaksınız, ancak ödülünüzü hangi setten istediğinize karar vermek için mevcut stiller arasından seçim yapabilirsiniz.

Tüm eşyaları tek bir sette toplarsanız, temaya uygun özel bir kıyafet olan tamamlama bonusu alırsınız.

Kozmetikler setler halinde girip çıkıyor. Şu anda oyuncuların Basit Koleksiyondan öğeleri toplamak için 10 Mayıs’a kadar ve Sevimli Koleksiyondan öğeleri toplamak için 18 Mayıs’a kadar süreleri var. Güncel koleksiyonlardaki ürünleri aşağıda görebilirsiniz. Şu an itibariyle, Simple Collection’dan yalnızca Nintendo Switch Online kullanıcıları bir şeyler alabilir.Kaynak

1
0
0
0
0
0
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X