Haberler

MultiVersus 1. Sezonu Yeni Bir Savaş Bileti ile Başlayacak!

MultiVersus kısa bir gecikmeden sonra 1. Sezonun 15 Ağustos tarihinde yeni bir savaş bileti ile başlayacağını onayladı.

Resmi MultiVersus Twitter hesabı, Sezon 1 başlangıç tarihini duyururken, aynı zamanda sezonun ilk yeni karakteri Rick and Morty’den Morty Smith’in sekiz gün sonra 23 Ağustos’ta çıkış yapacağını doğruladı.

MultiVersus Sezon 1’in başlangıçta 8 Ağustos’ta başlaması planlanmıştı, ancak geliştirici sezonun başlamasından bir hafta önce bir gecikme olduğunu duyurdu. O sırada gecikme için yeni bir tarih verilmedi ve hem oyunun açılış sezonunu hem de Morty’nin gelişi belirsizlik içinde kaldı.

Morty, oyunun 1. Sezonu için onaylanan tek karakter değil, çünkü büyükbabası Rick Sanchez de oyunun açılış sezonunda kadroya katılacak. Rick’in eklenmesi için herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Geliştiriciler ayrıca çevrimiçi dereceli lobiler, tek oyunculu bir arcade modu ve önceden onaylanmış Rick and Morty’nin ötesinde daha fazla karakter de dahil olmak üzere MultiVersus’un ilk sezonunun oyuna ekleyecekleri karakterlerin anlık bir görüntüsünü paylaştı.

Oyun, DC Comics’ten Batman ve Superman, Game of Thrones’tan Arya Stark ve daha fazlası dahil olmak üzere Warner Bros. kataloğundan birden fazla karakterin rol aldığı bir platform dövüş oyunudur. Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’de oyunu indirmek ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir: LeBron James ve Rick and Morty, MultiVersus için geliyor

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR