Haberler

Guild Wars 2 on yıl sonra Steam’e geliyor

Uzun süredir devam eden MMO oyunu Guild Wars 2, nihayet 23 Ağustos’ta Steam’e geliyor.

Steam lansmanı, on yıl önce 28 Ağustos 2012’de piyasaya çıkan Guild Wars 2’nin ilk kez üçüncü taraf bir platformda mevcut olacağını gösteriyor.

Yayıncı NCSoft, hem Steam’deki hem de NCSoft birinci taraf Guild Wars 2 istemcisindeki oyuncuların aynı sunucularda birlikte oynayabileceğini doğruladı.

İlginizi Çekebilir: PUBG: Battlegrounds her gün 80,000 yeni oyuncu kazanıyor!

Steam oyuncuları için Lansmanla aynı zamana denk gelecek yeni bir içerik paketi sunulacak: Guild Wars 2 Complete Collection. Fiyatı 86,97 £ olan paket, üç genişletmenin tümünü (Heart of Thorns, Path of Fire ve End of Dragons) ve Guild War 2’nin oyunun ana anlatı yayları arasındaki boşluğu dolduran beş sezonunun tamamını içerecek. (Paketin Steam’de Türkiye bölgesi fiyatlandırması henüz belli olmadığı için fiyatı euro cinsinden belirtiyoruz)

Steam sürümü ayrıca Guild Wars 2’nin Twitch Drops desteğinin başlangıcını işaret ediyor. Bunlara klasik kıyafetler, deneyim artırıcılar(xp boost) ve parlayan bir mor maske kozmetiği dahildir.

NCSoft West Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Kendall Boyd, “Guild Wars 2’nin abonelik gerektirmeyen iş modeli, destansı co-op açık dünya patron savaşları ve devrim niteliğindeki montaj sistemi ile on yıl boyunca 16 milyondan fazla oyuncuyu memnun etti. Steam’de lansman yaparak, bizimle macera yaşama şansı olmayan yepyeni bir oyuncu kitlesi, oyundaki en büyük fantezi dünyalarından birini deneyimleyebilecek. NCSoft ve ArenaNet’teki herkes onları muhteşem topluluğumuza davet etmekten heyecan duyuyor. ” dedi.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir