Uncategorized

İşte The International 2021’de izlenecek oyuncular!

Sert taşıyıcılardan esnek desteklere kadar, bu oyuncular tüm etkinliği sallayabilir.

Dota 2, bir önceki yılın kalıntılarının devam ettiği kaotik bir 2021 sezonu geçirirken, birçok takım Dota Pro Circuit boyunca değişen tamamen farklı kadrolara ev sahipliği yapıyor. Bu süre boyunca, her bölgenin en iyi takımları OneEsports Singapore Major ve WePlay AniMajor’da çatıştığında, oyuncuların uluslararası düzeyde rekabet ettiğini görmek için yalnızca iki gerçek şansımız oldu.

Şimdi, Uluslararası 10’a girerken, dünyanın en iyi 18 takımı, 40 milyon dolarlık ödül havuzundaki payları ve Şampiyonlar Kalkanı’nı kaldırma şansı için 7-17 Ekim tarihleri arasında mücadele edecek.

TI’de her yıl, diğerlerinin üzerinde duran ve rekabeti domine etmek için bir birim olarak yarışan takımlar vardır. Ancak, Dota’nın en büyük sahnesinde her zamankinden daha fazla parlayan bireysel oyuncular tarafından eşit olarak tanımlanan başkaları da var. Bu oyuncular, dağınık bir durumu kazanan bir itmeye dönüştürebilir veya bir oyunu programın çok ötesinde bitiren dürtüsel hareketi yapabilir.

TI10’da bu kriterlere uyan çok sayıda oyuncu var, ancak etkinlikte yarışan en iyi ve tartışmasız en önemli bireysel oyuncular için seçimlerimiz burada.

Team Secret: Zai

Takım Sırrı kadar bireysel olarak açgözlü bir takım için, birisinin genellikle bir şeylerin yürümesi için bir şeylerden vazgeçmesi gerekir – ve bu birisi, çoğu zaman Zai’dir.

Zai, Secret’ı bir araya getiren, herkese uyan tek beden eldivendir. Son derece çok yönlü ve güvenilir olan 24 yaşındaki oyuncu, ister kendi rolünü alan yaratmak için sahte bir geziciye havale ediyor, isterse tam bir aura öğeleri seti inşa ediyor olsun, takımın oyun içi eksikliklerini gidermek için genellikle güveniliyor.

Rastgele bir zamanda bir Gizli oyuna girerseniz, net değerine ve rolüne göre Zai’nin kötü bir oyun oynadığını düşünebilirsiniz. Yine de veteran, oyunun gerektirdiği takdirde bir sonraki maç için işleri hızla değiştirebilir. Her iki maçta da kötü oynamadığından değil, muhtemelen takımı için en iyisi buydu.

Zai onun adı ve tutarlılık onun oyunu. Onu harika yapan ve Secret’ın geri kalan yeteneklerinin üzerine inşa edilmesi için çok önemli bir temel sağlamaya yardımcı olan bu istikrar ve eğilmeye karşı dayanıklı olmasıdır.

Evil Geniuses: Abed

15 dakikalık işaretin içinde tanrı gibi giden bir Puck görürseniz, bunun Evil Geniuses’ Abed olma ihtimali vardır.

21 yaşındaki oyuncu şimdiden kıdemli bir orta koridor oyuncusu gibi oynuyor, ancak yetenekleri bir dahininki gibi olmaya devam ediyor. Büyük ölçüde absürt mekanik becerileri ve mükemmel oyun ortasında karar verme yeteneği sayesinde, pozisyonunda çok az kişi Abed kadar maç kaybederek oynuyor.

Arteezy’nin Dota 2’deki en ünlü açgözlü sert taşıyıcılardan biri olması ve özverili bir offlaner olarak kabul edilen iceiceice ile Abed, iki çekirdek arasında mükemmel bir denge kurar ve neredeyse her zaman oyun planına kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

Abed, Storm Spirit ve Puck gibi kahramanlarda yer açma rolü oynama veya Templar Assassin gibi daha fazla taşıma odaklı kahraman oynama konusunda eşit derecede yeteneklidir. Ayrıca, kahraman şu anda zayıf olarak algılansa bile, kesinlikle rakip takımların aklında olacak olan Meepo’su ile ünlüdür.

PSG.LGD: XinQ

Belki de XinQ’ya en iyi iltifat, iki eski TI şampiyonu, 12.000 MMR orta koridor oyuncusu ve SumaiL’in dünyanın en iyi oyuncusu olarak adlandırdığı bir taşıyıcıya sahip bir takımda, XinQ’nun dördüncü pozisyonunda ilgi odağı olabilir ve çalacaktır.

Secret’ın YapzOr’u utandıracak açgözlü şatafatlı çiftlik numaraları ya da akılları karıştıran ve ekibinin draft esnekliğini artıran alışılmadık seçimler olsun, XinQ’nun heyecan verici oyunu baştan sona izlemenizi sağlayacak.

Genellikle takım için belirlenmiş ayırıcı olan XinQ’nun imza kahramanları arasında Rubick, Hoodwink ve Mirana bulunur. Ancak 23 yaşındaki bir porselen dükkanındaki bir boğa kadar hızlı bir şekilde metaları kırar. Desteklemek için uzaktan bile değiştirilebilecek bir çekirdek kahraman varsa – örnekler arasında Ember Spirit , Storm Spirit , Tinker ve Faceless Void bulunur – XinQ bunu en az bir kez iyi niyetle deneyecektir. İle PSG.LGD az Ti10 içine derin bir hamle yapıyor de bekleniyor, XinQ takımın başarısının temelinde olacaktır.

OG: SumayL

Kralın Dönüşü?

OG’nin planı, 2020’nin başında kadrosuna SumaiL’i ilk imzaladığı zaman, TI8 ve TI9 kazanan kadrodan ana, JerAx ve Ceb’in yokluğuyla yeni görünümlü ekibini güçlendirme umuduyla TI5 kazananını getirdiğinde plandı. Ancak, çevrimiçi ortamda COVID itme etkinlikleri, seyahat kısıtlamaları ve bir dizi başka sorun nedeniyle, bu ilk ölçü eski EG dayanak noktası için işe yaramadı.

MidOne’ın ayrılması, ana ve Ceb’in geri dönüşü ve ardından ana’nın bir kez daha emekli olma kararı ile OG, SumaiL’i tekrar gruba dahil edebildi ve onu mücadele eden bir kadroyu canlandıracak şekilde güçlendirdi.

OG, 2021 DPC’si boyunca orta düzey performanslara sahipti, tek bir Binbaşı yapamadı veya DPC Puanları aracılığıyla TI’ye hak kazandı. Ancak SumaiL, takımın bölgesel eleme koşusunun önüne geçti ve her oyunda yeniden baskın bir güç haline geldi. İster geleneksel sert taşıyıcılarda, ister Leshrac ve Templar Assassin gibi kahramanlarla orta koridorda bir yetenek getiriyor olsun, SumaiL OG’nin potansiyel üçlü turbası için yeni sihirli bileşen olabilir.

Kaynak

37
18
18
0
44
5
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X