Haberler

Yeni VALORANT Demirdiken kostüm paketi yarın mağazada olacak!

VALORANT oyuncuları, dört silaha neon vurgulu parlak yeni görünümler ekleyen yeni Demirdiken kostüm paketinin yarın mağazalarına gelmesini sabırsızlıkla bekleyebilir.

Demirdiken paketi Frenzy, Vandal, Bucky ve Ares için yeni görünümler içeriyor. Ayrıca, oyunculara rakiplerini dövecekleri mükemmel bir topuz veren yeni, heyecan verici bir bıçak kostümü içeriyor. Kostümler, keskin kenarlı ve sarı neon vurgulu metal tasarımlara sahiptir. Bugün erken saatlerde yapılan bir sızıntıya göre, oyuncuların eğlenmesi için başka bir benzersiz silah ekleniyor ve topuz elinize aldığınız gibi dönüyor.

Yeni Demirdiken kostüm paketi, bugün VALORANT’taki tek heyecan verici haber değil. Hayranlar ayrıca 19 Mayıs’ta Gece Pazarı’nın tekrar keyfini çıkarabilir ve onlara indirimli bir fiyata birkaç kostüm satın alma şansı geliyor. Yeni Demirdiken görünümleri muhtemelen pazarınızda görünmeyecektir, bu nedenle onları mağazadayken almayı düşünün. Gece Pazarı bazen bıçak kostümleri içerir, bu da indirimli fiyata hangi güzellikleri yakalayabileceğinizi görmek için kontrol etmeye değer.

Riot Games, Demirdiken paketinin fiyatını resmi olarak açıklamadı, ancak oyuncular oyun içi mağazaya eklendiğinde yarın öğrenecekler. Paketi satın almak, tüm görünümleri elde etmek için her zaman en ucuz seçenektir, bu nedenle setten birden fazla görünüm istiyorsanız bunu düşünün. Paketler bazen silah uğurlukları veya spreyler gibi özel öğeler de içerir, bu da ekstra parayı harcamaya değer.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR