Haberler

Jahrein son parçasında kendisini hedef alan Contra’ya bir başka Diss’le cevap verdi!

Hepimizin bildiği eski Twitch yayıncısı Jahrein son zamanlarda daha çok siyasi içerikler ve eleştiriler yapıyordu. Daha önce bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklayan Jahrein son dönemlerde birçok kişinin hedefi olmuştu. Birçok linç kampanyasına uğrayan Jahrein’in twitter hesabıda askıya alınmıştı. Son olarak Contra şarkısında sert kelimelerle Jahrein’i hedef alanlar trenine katılmıştı.

Rapçi Contra en son 3 Haziran’da yayınladığı ”Afaki” adlı şarkısında ünlü yayıncı Ahmet ”Jahrein” Sonuç hakkında sert sözler kullandı. Jahrein bunun üzerine kendisininde bir şarkı hazırlayıp Contra’ya diss atacağını söylemişti.

UYARI!!!! : Yukarıdaki bağlantı küfür ve aşağılama içermektedir. Lütfen 18 yaş ve üzeri olmayan ziyaretçilerimiz izlemesin!

İnstagram üzerinden Contra ve diğer rapçilerin kendisi üzerinden prim kastığını belirten Jahrein, Contra hakkında sert sözler söyleyerek bu sefer kendisininde bu disslere cevap vereceğini belirtti. Ünlü yayıncı şarkısını canlıya almadan önce instagramdan bir geri sayım başlattı ve 5 Haziran saat 19:00’da ”AFK” adlı parçasını yayınladı.

Jahrein ayrıca bu Diss parçasını sadece 24 saatte yaptığını belirtti.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR