Haberler

Konami, Nintendo Switch’in Popüler Aksiyon ve Parti Oyunu OBAKEIDORO‘nun Bail or Jail Adıyla Steam’e Geleceğini Duyurdu.

FREE STYLE Inc. tarafından Konami Digital Entertainment iş birliğiyle geliştirilen bu oyun çok oyunculu aksiyon oyunu OBAKEIDORO’nun PC versiyonunu Steam üzerinden Bail or Jail adıyla yayınlayacak .

Lansman öncesinde, Steam üzerinden 11 Mayıs’ta kullanıcıların Bail veya Jail‘i denemeleri için ücretsiz bir demo yayınlanacak. Oyuncular, yalnızca “Hızlı Maç” modunda dört oyunculu maçlara, tek harita ve sınırlı karakter seçeneklerine erişebilecekler. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

OBAKEIDORO! ilk olarak Switch için Japonya’da 1 Ağustos 2019’da ardından dünya çapında 29 Ağustos’ta piyasaya sürüldü.

Bail or Jail, çok oyunculu bir oyun takımlar ikiye arılır İnsan takımında üç oyuncu ve Canavar takımında tek oyuncu olarak oynadığımız bir oyun. 

Üç dakika içinde biten heyecan verici bu oyun da insan ekibi kendilerini savunurken, Canavar ekibi zaman dolmadan tüm İnsanları yakalamalı. Dört oyuncuya kadar olan gruplarda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunun tadını çıkarın. Oyuncuların karakter becerilerini ve özelliklerini kullanarak çeşitli stratejik hamleler yapın.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR