İncelemeler Oyun

Malenia Bossunu Sekiro ‘da Görün!

Bir modcu, Elden Ring’in en zor boss olan Malenia ‘yı Sekiro ‘ya sığdırmayı başardı.

Elden Ring’in süper sert megaboss’u Malenia her zaman FromSoftware’in hızlı tempolu, savuşturma odaklı ninja aksiyon oyunu Sekiro’dan nakledilmiş gibi hissettirmiştir. Onun agresif kılıç oyunu benim halsiz Tarnished’imin etrafında tur atabilirdi – neredeyse bir Wolf’un hassasiyetini talep ediyor gibi görünüyor.

Öncelikle Bilibili’de aktif olan Çinli oyuncu Last孤影众 (Gūyǐng zhòng) tarafından hazırlanan Land of Reeds moduna giriş yapın. Mod, Sekiro’nun garip bir tür gaiden remiksi gibi görünüyor, birden fazla alanı değiştiriyor ve en önemlisi, artık ikonik rot valkyrie’nin kendisi Malenia da dahil olmak üzere diğer FromSoftware oyunlarından üç ikonik patronu Sekiro’ya taşıyor.

Malenia Bossunu Sekiro

Mevcut haliyle modun kendisini oynamanızı tavsiye edeceğimden emin değilim. Nexus sayfası güncel olmayan bir versiyona ev sahipliği yapıyor gibi görünüyor, bunun yerine projenin birden fazla YouTube vitrini, kurulum talimatları da olmayan kişisel olarak kefil olamayacağım bir Google Drive dizinine bağlanıyor ve kullanımıyla ilgili kaydetme dosyası sorunlarından bahsedildiğini gördüm. Bununla birlikte, Soulsborne patronlarına karşı isabetsiz ve zorlu koşuların ustası olarak tanınan Ongbal gibi Souls YouTuber’larından modu çalışırken yakalamanızı tavsiye edebilirim.

Ongbal’ın, Malenia’nın meşhur Su Kuşu Dansı saldırısını Sekiro’nun zaman ayarlı bloklarıyla karşıladığını görmek heyecan verici – Elden Ring’de ya deli gibi yuvarlanır, kaçar ya da doğrudan ölürsünüz. Aslında, Miquella’nın Kılıcı’nı Sekiro’ya vermek onu neredeyse çok kolay hale getiriyor gibi görünüyor, belki de ona daha fazla savaşma şansı vermek için sendeleme ölçerinde biraz ince ayar yapmak gerekiyor.

Ongbal ayrıca kısa süre önce Dark Souls 3’ün Köle Şövalyesi Gael’i Land of Reeds aracılığıyla Sekiro’da gösteren bir video yüklerken, diğer YouTuber Tigre de modda Dark Souls 1’in Artorias’ına karşı hiç vuruş yapmadı. Büyük, Guts-y kılıç ustaları, Sekiro’nun savaşına Malenia’nın hızlı eskriminden daha az doğal bir uyum gibi görünüyor, ancak onları bu tamamen farklı bağlamda görmek yine de harika.

Doğal teknik engeller nedeniyle, gerçek FromSoft crossover güç eşleşmesinden her zaman mahrum kalacağız: bu palyaçoların bir Zırhlı Çekirdek ile mücadele etmeye çalıştığını görmek. Artırılmış insan C4621’i unutun, çağrı adı: “Raven,” Rubiconian tarihindeki en zorba adam olan lanet olası Dafeng Öğrenci Pilotu, her bir Elden Ring yarı tanrısını yere serebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir