Haberler

Nintendo’ya özel Bravely Default 2, Steam’i salladı!

Yeni Anime tarzı taktik JRPG oyunu!

Birçok oyun sitesi “insanlar RPG’leri neyin eğlenceli kıldığını sorduğunda işaret edilecek en iyi oyunlardan biri” olduğunu iddia ediyor. Şubat ayında Nintendo Switch coşkulu incelemeler için Bravely Default 2 yayınladı. Oldukça büyük bir iddia, ancak yakında kendimiz test edebileceğiz çünkü Bravely Default 2 önümüzdeki hafta 2 Eylül’de Steam’de yayınlanacak.

Bravely Default 2 ne hakkında? Görünüşe göre kötü ellere düşen bazı çalıntı elemental kristallerin peşindesiniz. Tipik RPG tarzında her biri kendi güçlü ve zayıf yönlerini stratejik sıra tabanlı oyuna getiren dört ana oynanabilir karaktere atıfta bulunan açıklama, “Bu kahramanları ve tüm Excillant’ı tehdit eden güçleri durdurmak size kalmış” diyor. Kağıt üzerinde basit bir konsept ama çok iyi uygulandığı bildiriliyor.

PC sürümünün faydalarına gelince, Square Enix yalnızca “kontrolör desteği ve çeşitli çözünürlük seçenekleri” vaat ediyor. PC’de Nintendo Switch’te olduğundan daha canlı ve pürüzsüz görüneceğini söyleyebilirim, ancak JRPG’ler genellikle PC’ye geçiş yaparken sorun yaşarlar, bu yüzden beklememiz ve bağlantı noktasının nasıl sonuçlanacağını görmemiz gerekecek.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR