Haberler

PlayStation Plus aboneleri Ocak ayında 3 yeni oyunun keyfini çıkarabilir

Ocak ayında PlayStation Plus abonelerinin indirmesi için üç yeni oyun sunulacak. Her ay PlayStation Plus aboneleri, sınırlı bir süre için indirebilecekleri birkaç ücretsiz oyuna erişebiliyorlar. Bu oyunlar, PlayStation Plus aboneliğine sahip oldukları sürece onların oluyor ve uzun süreli abonelerin iyi bir oyun kitaplığı oluşturmasına olanak tanıyor. PlayStation Plus aboneleri Ocak ayı boyunca üç ücretsiz oyun indirebilecekleri için 2022’ye bomba gibi başlıyor.

Persona 5 Strikers, Dirt 5 ve Deep Rock Galatic 4 Ocak’ta ücretsiz olarak indirilebilecek. Dirt 5 ve Deep Rock Galatic, PS4 ve PS5 konsollarında, Persona 5 Strikers ise yalnızca PS4’te mevcut olacak.

Persona 5 Strikers, Dynasty Warriors serisi ile Persona 5 arasında bir geçiş olan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyuncular bu heyecan verici ve benzersiz deneyimde Japonya’da macera yaşayabilirler.

Dirt 5, oyuncuların dünya çapında birçok farklı etkinliğe katılmalarını sağlayan bir off-road yarış oyunudur. Oyuncular, oyunun kariyer modunda ilerlerken veya arkadaşlarına karşı oynarken eğlenceli oyunun ve güzel görsellerin tadını çıkarabilirler.

Deep Rock Galatic, oyuncuların hedefleri tamamlamak için tamamen yok edilebilir mağara sistemlerini keşfederken uzay cüceleri rolünü üstlendiği birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun en fazla dört oyuncuyu destekler ve bir co-op deneyimi için mükemmel bir seçimdir.

Üç oyun da 4 Ocak – 1 Şubat arasında indirilebilecek. Oyuncuların Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super Villains, Mortal Shell, The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard’ı indirmek için 3 Ocak’a kadar süreleri var.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish