Haberler

Yeni Run It Back VALORANT paketi, önceki koleksiyonlardan özenle seçilmiş kostümleri içeriyor

VALORANT oyuncuları, 2022’ye önceki kostüm serilerinden beş görünümü tek bir pakette içeren yeni bir paketle başlayabilir.

Yeni Run It Back paketinde Origin Operator, Forsaken Vandal, Prime 2.0 Odin, Tethered Realms Ghost ve Recon Spectre bulunuyor. Her kostüm, orijinal olarak benzer temalı silahlarla ilgili görünüm paketlerinde mevcuttu. Ancak artık oyuncular her temanın tadına bakabilir.

Genellikle oyuncular, paket mevcutken satın almazlarsa, kostümlerin günlük mağazalarında yeniden görünmesini beklemek zorunda kalıyor. Ancak yeni Run It Back paketi, ilk seferinde kaçırmış olabileceğiniz bir kostümü elde etmek için mükemmel bir fırsat.

Run It Back paketi 5,945 VP’ye mal oluyor, ancak hayranlar her bir kostümü ayrı ayrı satın alabilir. Ancak paketin tamamı satın alınırsa, her kostüm için yüzde 33 indirime sahiptir ve bu da onu biraz daha uygun maliyetli hale getiriyor.

Yeni paket şimdi VALORANT oyun içi mağazasında mevcut ve iki haftadan kısa bir süre boyunca piyasada olacak. Fırsatınız varken bu benzersiz paketten yararlandığınızdan emin olun.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR