Genel Haberler

PlayStation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Ekim 2022 için Ps Plus ücretsiz oyunlar listesi açıklandı ve uzun zamandır yeni bir ayın oyunları önceden sızdırılmadı. Önümüzdeki ay 4 Ekim’den itibaren tüm PlayStation Plus aboneleri Hot Wheels Unleashed, Superhot ve Injustice 2’yi ücretsiz alabilecekler.

Hot Wheels Unleashed, geçen yıl oldukça sağlam incelemeler için piyasaya sürülen bir arcade yarış oyunudur. Hot Wheels Unleashed incelemelerinde çoğu eleştirmen oyun 7/10 verdi. Oyun tekrarlanabilir olmasına rağmen, yarış mekaniği sağlam ve çok sayıda pist var. Ayrıca kendi parkurlarınızı oluşturabilir ve ardından arkadaşlarınıza karşı çevrimiçi yarışabilirsiniz. Hot Wheels Unleashed’ın hem PS5 hem de PS4 sürümleri Ekim ayında talep edilebilecek.

playstation plus, PS plus

Injustice 2‘yi henüz oynamadıysanız ve Playstation Plus abonesiyseniz bu fırsatı kaçırmayın. NetherRealm’in DC süper kahraman dövüş oyunu serisine ikinci oyunu olan Injustice 2 hem hikayesi hem de mekanikleriyle oldukça zevklidir. Oyun beş yaşında olmasına rağmen hala harika görünüyor ve oynanıyor. Harika bir şekilde yapılmış bir hikaye modu ve benzersiz ödüller içeren bir sürü mücadele dahil olmak üzere bir ton benzersiz içeriğe sahiptir. Geniş kadro, oynamaya devam eden oyuncuları ödüllendiren harika bir seviye atlama ve teçhizat sistemi ile destekleniyor.

Liste, son yılların en iyi bağımsız oyunlarından biri olan Superhot tarafından tamamlanıyor. Superhot, bir bulmaca oyunu gibi oynanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Amacınız her odayı vurulmadan geçmektir. Zaman sadece siz hareket ettiğinizde hareket eder, bu yüzden her durduğunuzda düşmanlar da donar. Hareketlerinizi önceden planlamanız, kötü adamları vurulmadan ortadan kaldırmak için bir strateji geliştirmeniz gerekir. Herkesin en azından denemesi gereken şık ve benzersiz bir oyun.

Eylül ayının PS Plus serisini 4 Ekim’den önce talep ettiğinizden emin olun. Ekim ayı listesinin kısa ve öz hali aşağıdadır:

PlayStation Plus ücretsiz oyunları Ekim 2022

4 Ekim’den itibaren mevcut

  • Hot Wheels Unleashed (PS5/PS4)
  • Injustice 2 (PS4)
  • Superhot (PS4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR