Genel Haberler

PlayStation Plus Temmuz ayı oyunları sızdırıldı

Bir Dealabs görseli sayesinde önümüzdeki ay Sony’nin PlayStation Plus oyun hizmetine hangi oyunların geleceği sızdırıldı.

Temmuz 2022’nin PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek oyunlar arasında Crash Bandicoot 4 ve The Dark Pictures: Man of Medan yer alacak. Arcadegeddon ise PS Plus hizmetine katılacak.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve Arcadegeddon hem PS4 hem de PS5’te oyuncular için mevcut olacak, The Dark Pictures: Man of Medan ise sadece PS4’te mevcut olacak.

PS Plus aboneliğiniz varsa God of War(2018), Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl’ı 4 Temmuz’a ek ücret ödemeden alabileceğinizi unutmayın.

PS Plus, bu hafta İngiltere ve Avrupa’da vaat edilen oyun sayısını aşarak yeniden piyasaya sürüldü, ancak şimdiden bazı oyunlar abonelik hizmetinden ayrılmaya hazırlanıyor.

Oyun Kataloğunun hemen altında “Oynamak için Son Şans” adlı bir bölüm var. Bu bölümde listelenen iki oyun var: PS4 oyunu Shadow Warrior 3 ve PS3 oyunu Syberia. Shadow Warrior 3, 1 Mart’tan beri PS Now’da olmasına rağmen, hizmetten 5 Temmuz 2022’de, Syberia ise 19 Temmuz 2022’de ayrılacak.


İlginizi çekebilir: Sony 13 Haziran’da Başlayacak Olan Yenilenen PlayStation Plus Hizmeti İçin Oyunların Listesini Açıkladı!Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın