Haberler

Resident Evil’in Ana Karakteri Leon S. Kennedy Rainbow Six Siege’de

Residen Evil hayranlarının en sevdiği karakter kesinlikle kendi başına bir operatör olacak kadar nitelikli olsa da, hayranlar mevcut oynanabilir karakter Lion için elit bir operatör görünüm paketi olarak Leon’a razı olmak zorunda kalacaklar.

Leon’un Resident Evil 4’teki ikonik görünümü (havalı ceketi hariç) olan Lion’s Leon kıyafeti, zombilerle savaşmak için gerekli tüm unsurları sahip: dar bir fanila, bir bıçak, süslü silah kılıfları ve çok sayıda cephane torbası. Lion’un kendine özgü yeteneği, hareket eden düşmanların pozisyonlarını ortaya çıkarmak için tur başına üç kez kullanılabilen bir drone olduğundan, karakterin drone’u da bu paketin bir parçası olarak yeni bir görünüm kazanacak.

Elit görünüm paketinde V308, 417, SG-CQB, P9 ve LFP86 için başlık, üniforma, zafer animasyonu, drone gadget görünümü, tılsım ve silah görünümleri mevcut.

Bu, Rainbow Six ve Resident Evil’in ilk geçişi değil. Bu yılın başlarında Ubisoft, operatör Zofia için Resident Evil’den Jill’in STARS üniformasını giydiği bir Jill Valentine görünümü ekledi. Sadece Resident Evil Village’dan Chris Redfield’ın sırada olmasını umabiliriz.

Leon en son, Resident Evil 4 ve 5 olayları arasında geçen Netflix’e özel yeni CGI serisi Resident Evil: Infinite Darkness’ta görülmüştü

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR