Haberler

Riot Reav3, 2022’de ikinci bir VGU’nun olabileceğini söylüyor, ancak kesin değil!

Geçen yıl sadece bir tane yaptıktan sonra 2022’de iki yeniden çalışma görebilir miyiz?

Riot Games, her yıl League of Legends’ta ele aldığı VGU’ların sayısını yeni şampiyonlar yaratmaya odaklamak için azaltsa da, 2022’nin sonundan önce piyasaya sürülmesi planlanan birden fazla yeniden çalışma olabilir.

Bu yıl için yapılması planlanan şampiyonların tartışıldığı bir Reddit başlığında, League’in lider şampiyon yapımcısı Ryan “Reav3” Mireles, bu yıl duyurulmamış ek bir VGU’nun yayınlanabileceğini, ancak hiçbir planın sağlamlaştırılmadığını söyledi. Reav3, “İkinci bir potansiyel [var]” dedi. “Henüz göndereceğimizden emin olmak için yeterince güçlü bir kancaya inmedik.” Ona göre olası VGU da “henüz bunun hakkında konuşacağımızdan emin olduğumuz bir yerde değil”.

2022 Sezonu genel bakış canlı akışının bir parçası olarak Riot, bu yıl 2023’te VGU alan şampiyonu belirleyecek başka bir oylama duyurdu. Anket, Volibear ve Fiddlesticks için yeniden yapılanmaların yanı sıra yaklaşan Udyr tweaks’leriyle sonuçlanan anketlere benziyor. Bu yıl oyuncular Shyvana, Skarner, Tyrndamere, Nocturne veya Kog’Maw’a, 2023’te söz konusu yeniden çalışmayı alacak olan VGU alıcısının seçimi olarak oy verebilirler. Ahri, bu yıl içinde Caitlyn düzeyinde bir ASU’nun sahibi olarak ilan edildi, ancak başka hiçbir şampiyonun bir tür değişiklik aldığı ortaya çıkmadı.

Bu yılki ikinci VGU’nun hem bilinmediği hem de gerçekleşeceği henüz doğrulanmadığı halde, birçok oyuncu üzerinde çalışılacak olan diğer şampiyonun, geçen sezon VGU anketinde yer alan ancak bu sezon ortada olmayan Quinn olduğunu düşünüyor. Quinn zaten bir kez elden geçirilmiş olsa da, kiti ve nişancı olarak üst koridordaki düşük canlılığı nedeniyle tuhaf ve yeterince kullanılmayan bir şampiyon olmaya devam ediyor. Quinn’in ikinci rework olması, hayranlar tarafından tamamen spekülatif ve henüz doğrulanmadı.

Oyuncular artık Lig istemcisinde 2023’te VGU almak istedikleri şampiyon için Shyvana, Skarner, Tryndamere, Nocturne ve Kog’Maw arasından seçim yapabilirler. Geçen yılki anketin galibi Udyr, bu yıl içinde bir yeniden çalışma alacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
5
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish