Haberler

The Quarry, yeni güncellemesini piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

2K ve Supermassive Games, The Quarry için yeni bir güncelleme duyurdu. Yeni Wolf Pack güncellemesiyle oyuna, kıyafetler ve daha fazlasını içeren yeni bir çevrimiçi çok oyunculu mod eklenecek.

Wolf Pack, oyunun yedi oyuncuya kadar oynanmasına izin verecek ve bu moda sadece lobi sahibi arkadaşlarınızın davetiyle katılabileceksiniz. Lobinin ev sahibi ve tüm katılımcılar, önemli anlarda oylama yaparak oyunun sonucunu birlikte belirleyebilecekler. Wolf Pack, sizin ve arkadaşlarınızın oyun boyunca yapmak zorunda kalacağı seçimlere “tamamen yeni bir bakış” sunmayı amaçlıyor.

Yeni güncellemenin bir parçası olarak, oyuncular artık oyun içinde Bizarre Yet Bonafide podcast’inin altı bölümünün tamamını dinleyebilirler. Güncellemeden önce podcast’i dinlemenin tek yolu yayın servisleriydi. Altı bölümlük podcast, The Quarry’yi çevreleyen olaylara bakarken başlarına kötü şeyler gelen iki paranormal araştırmacı Grace ve Anton’ın hikayesini anlatıyor.

Oyunda seçimlere dayalı keşfedilecek 186 farklı son olduğu için yeni güncellemenin oyunculara birlikte karar vermesine izin veren bir mod eklemesi, yeni sonların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Ayrıca oyuncular en sevdikleri kamp danışmanlarını oyun içinde 80’lerden ilham alan kozmetik karakter kıyafetleriyle özelleştirebilirler. Bu indirilebilir içerik ayrıca 144 TL karşılığında satın alınabilecek.

The Quarry artık Playstation 4, Playstation 5, PC, Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında mevcut.

Benzer içerik: 2K Games, The Quarry için yeni bir Gameplay videosu yayınladı!Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR