Uncategorized

VALORANT ve Zedd işbirliği Bugün açıklanıyor!

Zedd, VALORANT’a geliyor.

VALORANT ve Zedd, 7 Eylül’de “özel açılış etkinliğinde” ortaya çıkacak bir oyun içi eşya için bir araya geldi.

Zedd, video oyunlarına olan sevgisi ve VALORANT gibi taktik nişancılara olan takıntısıyla tanınan dünyaca ünlü bir DJ. Etkileyici oyunlardan payını aldı ve hayranlar, Year One Anthem videosunda Zedd temalı bir yakın dövüş silahı gibi görünen şeyi fark ettiklerinde heyecanlandılar.

Riot Games, VALORANT Zedd işbirliğini resmen duyurdu ve hayranlar sonunda DJ’in yarın oyunda nasıl görüneceğini görebilecekler. Duyuruda, Zedd ve VALORANT’ın “[Riot]’un elinize almak için sabırsızlandığı bir konuda sesi artırmak için bir araya geldikleri” belirtiliyor. Bu muhtemelen yeni bir Zedd temalı dış görünüm serisinin yolda olduğu anlamına geliyor, ancak başka sürprizler de ortaya çıkabilir.

Teaser ayrıca, oyuncuların eğlenmesi için bir oyun içi etkinliğin yolda olduğunu gösterebilecek özel bir açılış etkinliğinden de bahsediyor. Potansiyel bir paket, oyuncu kartları ve silah arkadaşları gibi diğer Zedd temalı hediyeleri bile içerebilir. Ancak işbirliğinin tam teşekküllü bir silah paketi içerip içermediği belli değil. Hayranlar, Zedd’in müziğinin oyunda göründüğünü bile görebilir ve VALORANT’a başka bir eğlence düzeyi getirebilir.

9
28
28
2
41
5
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X