Haberler

Xbox Games With Gold Ocak 2022 Oyunları.

Radiant Silvergun ve Space Invaders Infinity Gene, aboneler için ücretsiz olacak.

Microsoft, Ocak 2022 için ücretsiz Xbox Games With Gold oyunlarını açıkladı ve retro arcade meraklılarını heyecanlandırması gereken birkaç klasik shoot-’em-up oyunu içeriyor. NeuroVoider, Aground, Radiant Silvergun ve Space Invaders Infinity Gene Ocak ayında ücretsiz, ikisi 1 Ocak’ta, diğer ikisi ise 16 Ocak’ta açılıyor.

Ocak 2022 İçin Ücretsiz Xbox Games With Gold Oyunları

  • NeuroVoider (Ocak 1-31)
  • Aground (Ocak 16- Şubat 15)
  • Radiant Silvergun (Ocak 1-15)
  • Space Invaders Infinity Gene (Ocak 16-31)

Oyunlar hem Xbox Live Gold aboneliği hem de Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ile sunuluyor; ilk ikisi Xbox One oyunu ve son ikisi Xbox 360 oyunudur – hepsi de Xbox Series X|S üzerinde çalışacak. Game Pass büyümeye devam ediyor ve lansman gününde Sniper Elite 5 gibi gelecekteki oyunları alacak. Tropico 5 ve The Escapists 2 de dahil olmak üzere Aralık ayının ücretsiz oyunlarından bazılarını süresi dolmadan şimdi alabilirsiniz.

Radiant Silvergun, Treasure’ın en beğenilen nişancı oyunlarından biridir, ilk olarak oyun salonlarında ve Sega Saturn’de piyasaya sürülür ve Ikaruga’nın öncülü olarak hizmet eder. Bu arada Space Invaders Infinity Gene, Tetris Etkisi gibi bir şeye benzeyen seriye beyinsel bir bakış.

Kaynak

0
0
0
0
0
9
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish