Haberler

Yeni VALORANT haritası ”Pearl” ne zaman çıkıyor?

Resmi VALORANT sosyal medya hesaplarından yayınlanan teaserlara ve ilgili sızıntılar göz önüne alındığında yeni VALORANT haritası çok yakında oyuna eklenecek gibi görünüyor.

Son zamanlarda VALORANT, oyunun sosyal hesaplarından bir sualtı şehrinin resim ve videolarıyla yeni haritaya birçok gönderme yaptı.

Şehrin kendisi, hem İngilizce hem de Portekizce dahil olmak üzere resimler ve posterler üzerindeki metinlerle Portekiz etkisi taşıyor gibi görünüyor. Tabii ki, bu, dalgaların altına rahatça yerleştirilmiş binalar ve heykeller ile ters bir akvaryum gibi görünen yeni ortamın ana özelliği ile karşılaştırıldığında hiçbir şey.

Sızıntılara göre yeni harita, daha önce “Pitt” kod adıyla bahsedilmişti yeni sızıntılar ise haritanın isminin “Pearl” olaracağını belirtti. Yeni harita Pearl saldırganlar ve savunucuların oynayabileceği iki site içerecek. Ancak bu harita isimleri resmi olarak doğrulanmadı.

Halihazırda piyasaya sürülen birden fazla teaser ve yakında gelecek olan Beşinci Bölüm’ün tartışıldığı bir canlı yayın ile oyuncuların akıllarında çoğunlukla bir soru var: Yeni harita ne zaman çıkacak? Pitt/Pearl ve piyasaya sürülmesi hakkında bildiğimiz her şey burada.

VALORANT Pitt/Pearl haritası ne zaman çıkıyor?

Yeni harita henüz resmi olarak duyurulmadığı için Pitt/Pearl haritasının çıkış tarihi de yok. Ancak artan teaserlara bakarsak oyuncuların çok uzun süre beklemesi gerekmeyecek.

Dördüncü Bölüm, Üçüncü Perde’deki battle pass şu anda 21 Haziran’da sona erecek, bu nedenle yeni Bölümün 22 Haziran’da başlaması muhtemel görünüyor. Ve VALORANT zaten yeni haritayla ilgili teaser çıkardığından, büyük olasılıkla yeni Bölümün yayınlanmasıyla birlikte yeni harita oyuna eklenebilir.

VALORANT’a gelen son harita olan Fracture’ın yayınlanmasının üzerinden neredeyse dokuz ay geçti. En yeni haritayı yakın gelecekte yayınlamak, harita sürümleri arasında normalden daha uzun bir süre olduğu için geliştirme süreleri açısından anlamlı olacaktır.

Ne yazık ki, 22 Haziran’ın bir sonraki haritanın çıkış tarihi olacağını kesin olarak söylemenin bir yolu yok. Neyse ki, 16 Haziran’daki bir yayın büyük olasılıkla yeni Bölüm ve bir sonraki haritayla ilgili tüm oyuncuların sorularını yanıtlayacak.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR