Oyun Rehberler

Zelda Tears of the Kingdom Master Sword Nerede?

Zelda Tears of the Kingdom Master Sword Nerede? Master Sword konumunu bu yazımızda öğreneceksiniz.

Ana Kılıç Link’in ikonik silahıdır ve oyun dünyasındaki en popüler silahlardan biridir. Peki Tears of the Kingdom’da Usta Kılıç nerede?

Zelda Tears of the Kingdom Master Sword Nerede?

Aslında Usta Kılıcı düşündüğünüzden çok daha önce, hikayenin bir parçası olarak doğal yollardan elde edeceğinizden çok daha önce elde edebilirsiniz, ancak biraz uğraşmanız gerekecek.


İlginizi çekebilir: Zelda Hakkında İçerikler


Zelda Tears of the Kingdom Master Sword konumu aslında oyunun çok başlarında size gösterilir, ancak size söylenmeden önce peşinden gidecekseniz, hazır olduğunuzdan emin olsanız iyi olur.

Zelda Tears of the Kingdom: Master Sword Konumu

Zelda Tears of the Kingdom Master Sword Nerede?

Usta Kılıcın bulunduğu yere gitmeden önce kendinizi hazırlamanız gerekecek. Yolculuğunuz boyunca atmanız gereken birkaç adım var, bu adımlar sadece kılıcı almanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda Usta Kılıcın etrafındaki gizemi de ortaya çıkaracak.

Usta Kılıcı almak için iki çubuk dayanıklılığa ihtiyacınız olacak. Ana Kılıca ulaştığınızda yeterli dayanıklılığa sahip değilseniz, daha fazla tapınak tamamlamak veya dayanıklılığınızı artıracak bir iksir için malzeme toplamak zorunda kalacaksınız.

Zelda Tears of the Kingdom: Master Sword Nerede?

Zelda Tears of the Kingdom Master Sword Nerede?

Aslında oyunun neredeyse en başından itibaren Ana Kılıcın yerini görebilirsiniz.

Oyunun başından beri etrafta dolaşan büyük beyaz ejderha aslında kılıcın bulunduğu yerdir.

Neden ejderhanın üzerinde olduğunu ve ejderhanın gerçek doğasını kendiniz keşfetmenize izin vereceğiz, ancak en önemlisi, onu geri almak için ejderhanın sırtına gitmeniz gerekecek.

Bunu yapmak için, ejderha gökyüzündeki yüzen adalardan birinin altında olana kadar beklemeniz ve ardından üzerine inmek için paraşütle atlamanız gerekir. Bunu yaptığınızda, ejderha size saldırmayacak, bunun yerine Usta Kılıcın bulunduğu kafasına gidene kadar sırtına tırmanmanıza izin verecektir.

Bunu hikaye boyunca doğal olarak yapmanız gerekecek, ancak yeterli dayanıklılığa sahip olduğunuzu varsayarak istediğiniz zaman da yapabilirsiniz.

Hikayenin akışı sırasında bunu yapmayı bekliyorsanız, bölgesel fenomeni ele aldıktan sonra olacaktır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir