Haberler

Amazon’un New World MMO açık betası Eylül’de başlıyor

Amazon, açık betanın 9-12 Eylül’de başlayacağını duyurdu.

Amazon’un New World adlı oyunu 2020’den bu yana birçok kez ertelendi, ancak Ağustos’ta açıklanan 28 Eylül çıkış tarihi kalıcı olacak gibi görünüyor. Gamescom’un Opening Night Live yayını sırasında Amazon, açık betanın 9-12 Eylül’de başlayacağını duyurdu.

Temmuz ayında kapalı bir beta gerçekleştiren New World için gecikmeler, COVID-19 pandemisinin neden olduğu sorunların ardından Nisan 2020’de başladı. New World, oyuncuların Atlantik Okyanusu’nda bir yerde kurgusal bir kıtayı kolonize ettiği Windows PC için çıkarılan MMO tarzı bir oyundur. 50 kişilik gruplar halindeki oyuncular, büyük savaşlarda PvP heyecanını yaşayabilirler.

Amazon Game Studios oyunu ilk olarak 2016 yılında TwitchCon’da diğer iki PC oyununun yanı sıra duyurdu: Bunlardan birisi iptal edilen Breakaway ve bir diğeri ise önce piyasaya sürülen ve daha sonra yayından kaldırılan Crucible.

Gamescom bu hafta boyunca devam ediyor, Microsoft salı günü Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator, Xbox Game Pass ile ilgili duyurular yaptığı bir pre-show etkinliği düzenledi.

0
0
0
0
0
34
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish