Genel Haberler Strateji

Anno 1800 Ücretsiz Oldu! Ne Zamana Kadar Geçerli?

Ubisoft imzalı Anno 1800 oyunu Şehir kurma ve medeniyet oluşturma gibi strateji oyunlarını seviyorsanız alışkın olduğumuz şekilde bir senaryo modu ve bir de serbest oynama (sandbox) modu ile geliyor. Senaryo madundaki hikaye öyle film tadında, sizi kendinizden geçirecek bir hikaye değil. Ama bu tarz bir oyun için yeterli görülebilecek düzeyde.

Kendi alanının en iyi oyunlarından biri olan şehir kurma oyunu haberimize konuk oluyor çünkü Epic Games ücretsiz oyun deneme etkinliği kapsamında kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Epic Games tarafından duyurulan kampanya detaylarına göre oyunun 12 Nisan tarihinden itibaren kısa süreliğine ücretsiz olarak buradan kütüphanemize ekleyip 19 Nisan’a kadar oynanabileceğiz.  

Ücretsiz Deneme hafta etkinliği kapsamında sunulmaya başlayan Anno 1800 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kalacak. Oyunu sevdiniz ve bu süreden sonra da devam etmek istiyorsunuz. O zaman satın almanız gerekecek oyun tamamen ücretsiz verilmiyor. 19 Nisan’a kadar oyunu satın almak isteyenler için güzel bir haberimiz daha var. Bu süre içerisinde oyunu satın almak isterseniz tam %60 indirimle karşılaşmış olacaksınız. Asıl satış fiyatı 269 TL olan Anno 180019 Nisan saat 18:00’a kadar 107 TL satış fiyatıyla sunulacak.

Oyunu satın almadan önce sistem gereksinimlerini merak edenler için ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Deneme haftası etkinliği ve oyun hakkındaki önerilerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
32
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish