Haberler

Soulstice çıkış tarihi belli oldu!

Geliştirici Reply Game Studios’un daha önce duyurulan karanlık fantezi temalı karakter aksiyon oyunu Soulstice, resmi olarak 20 Eylül’de Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’ye geliyor. Yeni fragman oyunun hikayesini vurguluyor.

Fantezi teması ve adı göz önüne alındığında, Soulstice’in From Software’in Dark Souls serisinden büyük ölçüde ilham aldığı düşünülebilir. Her ne kadar Berserk’e olan sevgisini ve From Software RPG’lerini anımsatan kasvetli bir estetiği açıkça paylaşıyor olsa da, Soulstice’in savaşı, ana karakter Briar (ölü kız kardeşi Lute’un ruhuyla birlikte) ile Devil May Cry gibi bir oyuna daha yakın görünüyor.

Soulstice’in hikayesine gelince, Briar ve Lute, iki ruhun kaynaşmasıyla Chimera adında bir savaşçıyı oluşturuyorlar. Bu, Briar’a insanüstü güç ve yetenekler verirken, Lute bir hayalet olarak kendi doğaüstü güçlerine erişebiliyor. Birlikte, Wraiths olarak bilinen güçlü yaratıklar tarafından harap edilen bir şehri geri almaya çalışıyorlar.

20 Eylül’de çıkacak olan Soulstice’i kontrol etmek isteyenler, oyunun bu Ağustos ayındaki demosunu oynamak için oyunun web sitesine kayıt olabilirler.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir