Aksiyon Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Apex Legends Mobile’ın En Son Etkinliğindeki Ücretsiz Giriş Ödülleri Nasıl Alınır?

Apex Legends Mobile’ın yeni Apex Cheers etkinliği, mobil oyunun ilk oyuna giriş ödülü verdiği etkinliği değil, ancak yüksek kaliteli ücretsiz ödüller içeren ilk etkinliklerden biridir.

Önceki oyun giriş bonusu etkinlikleri, oyunculara düşük seviyeli kozmetik ödüller sağlarken, ”Cheers to the Apex Community” etkinliği Efsanevi seviye bir kozmetik de dahil olmak üzere birkaç benzersiz, değerli ücretsiz ödüller dağıtıyor. Yeni etkinlikte sunulan tüm şık ödüllerin yanı sıra bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair bazı ipuçlarına daha yakından bakalım.

Apex Legends Mobile Giriş Etkinliği Ödülleri Nasıl Alınır?

Apex Mobile uygulamasını açtığınızda, etkinliği duyuran bir açılış ekranı ile karşılaşacaksınız. Bu ekranı gördüğünüzde birinci gün ödülünün kilidini otomatik olarak açmış olacaksınız. İlk ödülü almak için “talep” düğmesine basmanız yeterlidir. Ödülünüzü almadan önce pencereyi yanlışlıkla kapatırsanız, ekranın sağ tarafındaki Sezonluk Etkinlikler başlığını seçin ve ardından Sınırlı Süre sekmesini seçin. Bu sayfa sizi Loba’s Soirée gibi sınırlı süreli sezonluk etkinlikleri listeleyen bir sayfaya götürecektir. Bu ekranın sağ tarafında aktif olayları isimlendiren bir menü bulunur. Bu menüden Cheers to the Apex Community sekmesini seçin, ardından sizi talep edilmemiş ödülleri alabileceğiniz etkinlik sayfasına götürecektir.

Apex Legends Giriş Etkinliği Nasıl Tamamlanır?

Cheers to the Apex Community etkinliğini tamamlamak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken ödüllerinizi almak için haftanın her günü Apex Legends Mobile’a giriş yapmak. Ancak ücretsiz ödüllerin her birini (Efsanevi banner çerçevesi dahil) elde etmek için haftanın her günü oyuna girmesiniz. Etkinlik sadece bu hafta boyunca devam edeceği için bir gün bile kaçırırsanız bazı ödülleri alamayacaksınız.

Ödüller

Aşağıdaki giriş ödülleri etkinlik sırasında ücretsiz olarak talep edilebilecek:

  • İlk gün: Nadir seviye You Are The Nail Caustic holospray
  • İkinci gün: 2.000 XP
  • Üçüncü gün: Sezonluk Mağazadan ücretsiz kozmetiklerin kilidini açmak için kullanılabilen 3.000 elmas
  • Dördüncü gün: Nadir seviye, Before The Rift Wraith banner poz
  • Beşinci gün: Sezonluk görevleri ve zorlukları otomatik olarak tamamlamak için kullanılan Görev Kartları (2x)
  • Altıncı gün: 5.000 elmas
  • Yedinci gün: Efsanevi seviye Unfairgrounds Mirage banner çerçevesi

İpuçları

  • Hazine paketlerinden farklı olarak, etkinliğin ücretsiz ödüllerini kullanmak için herhangi bir maç oynamanıza gerek yok. Sadece günlük giriş yaparak onları açabilirsiniz.
  • Loba’s Soirée ve kullanıcı anketi dahil olmak üzere Sınırlı Süreli etkinlikler sekmesinde diğer etkinlikler de etkindir. Daha önce bir anketi tamamlamış olsanız bile, 50 ücretsiz Flux karşılığında bir tane daha alabilirsiniz. Anket ygece TSİ 03:00’a kadar geçerli olacaktır. Ancak Cheers to the Apex Community etkinliği ve kullanıcı anketinden farklı olarak Loba’s Soirée etkinliği ücretsiz ödüllere sahip değil ve etkinlik 29 Haziran’da sona erecek.
  • Henüz yapmadıysanız, Sınırlı Süre menüsünden Hesapları Bağla’yı seçerek Apex Legends Mobil hesabınızı EA hesabınıza da bağlayabilirsiniz. Bunu yapmak, Wraith’in kilidini açacak ve sizi hem Epic-tier Hot Pursuit Octane görünümü hem de kullanıcı profiliniz için Epic-tier Game Day avatar çerçevesi ile ödüllendirecek. Connect Accounts etkinliğinin süresi 12 Temmuz’da sona eriyor.

İlginç bir şekilde, etkinlik sayfasındaki soru işaretini seçtiğinizde, “Sonbahar Kutlama ödülünüzü almak için giriş yapın!” yazan bir ekran çıkıyor. Bu, sonbaharda daha sonra için amaçlanan içeriğin görüntülenmesini sağlayan istenmeyen bir hata olabilir veya oyunun bir sonraki battle pass temasına dair bir ipucu olabilir. Cold snap sezonu Haziran ayının ortasında yayına girmişti.

Cheers to the Apex Community etkinliği 26 Haziran’da başladı, yani dün giriş yaptıysanız, ödül parkurunu tamamlamak için fazladan bir gününüz olacak ve bir günü kaçırmayı göze alabilirsiniz.

Cheers to the Apex Community etkinliği 3 Temmuz’da sona eriyor.

Apex Legends Mobile, iOS ve Android’de ücretsiz bir şekilde indirilebilir.


Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın