Çok Oyunculu Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Apex Legends PS5 ve Xbox Series X|S İçin Yayında

Respawn nihayet Apex Legends’ın Xbox Series X|S ve PS5’in gücünden daha iyi yararlanan güncel nesil sürümlerini yayınladı.

Apex Legends sonunda şimdiki nesile geçti Apex Legends’ın hem PS5 hem de Xbox Series X|S sürümleri, 12 Nisan’a kadar devam edecek Warriors Collection Etkinliği ile birlikte yayına girdi.

Bu, Apex Legends’ı PS5 veya Xbox Series X’te oynarsanız, artık 4k çıkış, tam 60Hz oyun, HDR desteği, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler ve daha fazla çizim mesafesi alacağınız anlamına gelir. Series S yalnızca 60Hz oynanışı ve HDR desteğini destekleyecektir.

Geliştirici Respawn, hem PS5 hem de Xbox Series X|S sürümlerinin 120 Hz oynanışa ve ek görsel ve işitsel iyileştirmelere sahip olmasıyla gelecek için planlanan daha güncel nesil güncellemelere sahip. Bunun da ötesinde, Apex Legends’ın PS5 sürümü, DualSense uyarlanabilir tetikleyici ve dokunsal geri bildirim desteği alacak.

Xbox Series X|S’de Apex Legends’ın mevcut nesil sürümü, Akıllı Teslimat aracılığıyla otomatik olarak indirilecektir. Ancak, PS5’te mevcut nesil sürümü indirmek için birkaç adımdan geçmeniz gerekecek ve bu, siz söylemediğiniz sürece PS4 sürümünü oynamaya devam edecektir.

PS5 sürümünü indirmek için önce PS5 kontrol panelindeki Apex Legends oyun merkezine gidin. Ardından, “Seçenekler”i ve ardından “Sürüm Seç”i tıklayın. Oyunun PS5 sürümünü indirmek istediğinizi belirten bir seçenek görmelisiniz. Konsolunuzdan PS4 sürümünü de sildiğinizden emin olun.

Warriors Collection Etkinliği ayrıca Kings Canyon’daki Caustic Treatment ilgi noktasında ayarlanmış yeni bir haritayla sınırlı süreli Kontrol modunu geri getiriyor . Etkinlik koleksiyonundaki 24 epik ve efsanevi kozmetik ürününün tümünün kilidini açmak, Crypto’nun yadigarını netleştirecek – büyük bir Apex Legends sızıntısında ortaya çıkan ve muhtemelen battle royale oyununun sonraki dokuz oynanabilir karakterini de ortaya çıkaran birçok yeni öğeden biri.

Kaynak

0
0
0
0
0
47
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish