Haberler

Yeni Türk VALORANT Ajanının yetenekleri sızdırıldı.

Yeni Türk Ajanın VALORANT’taki yetenekleri, piyasaya sürülmeden önce Valorleaks tarafından sızdırıldı.

Kod adı ‘Bounty Hunter’ olan yeni Ajan, bir Iniator(Öncü) olarak belirlendi ve kendisi ülkemizden yani Türkiye’den geliyor. Riot Games, State of the Agents blog yazısındaki yeni Ajan hakkında dün “Bu Ajan, düşmanları avlarken size daha…samimi bir his verecek” dedi.

İşte yeni Ajanın Yetenekleri:

C- Prowler (300 kredi):

Mouse’u hareket ettirerek izleri takip edebilen veya kontrol edilebilen ve hedefe ulaştığında düşmanı 3 saniye boyunca kör eden bir yaratık gönderir.

Q- Seize (200 kredi):

En fazla 1,5 saniye havada kalacak bir küre ateşler ve ardından küre yere çarpar. Küre yere çarptığında, düşmanları içine çeker, hasar verir ve sağır bırakır. (Omen’ın paranoya yeteneği gibi bir sağırlık olduğunu tahmin ediyoruz)

E- Haunt:

Ajanımız havaya bir küre ateşler ve ardından küre yere çarpar. Küre tekrar havaya yükselerek 12 saniye boyunca düşmanın yerini açığa çıkaran bir göze dönüşür.

X- NightFall:

Düşmanlara karanlık bir sis bulutu gönderir. Eğer sis bulutu düşmana çarparsa onları sağır bırakır, yerlerini açığa çıkarır ve çürütür.


Yetenek seti sızdırılmasına rağmen Yeni Ajanın çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir