İncelemeler Oyun

Battlefield 2042 vs Modern Warfare 2

Battlefield 2042 vs Modern Warfare 2

Call of Duty vs Modern Warfare 2, bazı oyuncular için fazla parlak ve oyunun bu özelliği Battlefield 2042’den özelliğini almasını istiyorlar. Call of Duty: Modern Warfare 2’deki flaşlar tüm ekranı inanılmaz derecede parlak beyaz ışıkla kaplayarak oyundaki oyuncuları kör ediyor. ve muhtemelen gerçek hayatta.

Call of Duty: Battlefield 2042 vs Modern Warfare 2, çok çeşitli silahlar ve kullanılacak araçlarla en popüler nişancı serilerinden birinin en yeni oyunudur. Bu seçenekler, öldürücü çerçeveli bombalardan taktik flaş ve sis bombalarına kadar birçok farklı el bombası türünü içerir. Modern Warfare 2’de el bombası kullanmak gülünç öldürmelere yol açabilir ve oyuncular genellikle açığa çıkmadan hasar alabilir. Taktik el bombaları genellikle silahları veya savunma oyunlarını öldürmek için kullanılır.

İlgili İçerik: Steam Oyun Hediye Etmekte Sorun Oluşturuyor

Flashbang, Call of Duty: Battlefield 2042 vs Modern Warfare 2 yaygın olarak kullanılan bir taktiksel el bombasıdır ve bazı oyuncular kör edici beyaz ışıktan bıkmıştır. Bu oyuncular, Infinity Ward’ın Battlefield 2042’nin el bombalarını kullanma şeklini taklit etmesini talep ediyor.

Johnny_Tesla oyuncusu tarafından Modern Warfare 2 alt dizinine gönderilen bir video, Battlefield 2042’den flaş mermi ateşini gösteriyor. İlk olarak, oyuncu kısa mesafeden bir flaş bombası atar ve patlar, ekranı birkaç saniye sonra sönen kör edici ateşle doldurur. Ardından erişilebilirlik ayarlarına girerler ve çarpma efektini azaltırlar. Ayarları değiştirdikten sonra bir el bombası daha atarlar ve bu sefer ekranları kararır.

Karanlık mod, insanların sosyal medya ve web sitelerinde, e-okuma programlarında vb. Kullanabileceği oldukça yaygın bir ayar haline geldi. Bunu bir erişilebilirlik özelliği olarak Battlefield oyunlarına eklemek harika bir hamleydi ve Modern Warfare 2’nin de benzer bir özelliği oyuna eklemesi oyuncuları açıkça mutlu ederdi. Ancak yakın zamanda yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare 2 Season 01 Reloaded ile Infinity Ward’ın oyuna böyle yeni bir özellik eklemesi biraz zaman alabilir.

Avatar for Elanur Oktay

Elanur Oktay
The Gamer Station Media platformumuzun içerik sağlayıcısıdır. TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir