Haberler

Capcom, Resident Evil 4 Remake için yeni oyun görüntüleri paylaştı!

Resident Evil 4 remake ilk olarak PlayStation State of Play sırasında duyurulmuştu. Oyun Capcom Showcase etkinliği sırasında daha detaylı bir şekilde gösterildi. Hayranlara oynanış görüntüleri ve daha fazla detayla oyunda onları nelerin beklediğine dair bir fikir verdi.

Yönetmen Yasuhiro Anpo ve yapımcı Yoshiaki Hirabayashi projeyle ilgili birkaç ayrıntı paylaştı. Anpo ve Hirabayashi, oyunun 2005 orijinalinin “yeniden hayali” olduğunu ve orijinal oyunun kimliğini korumak, ancak onu modern süslemelerle güncellemek istediklerini bir kez daha doğruladılar. Orijinal oyunun “korku ve yalnızlık hissini” korurken, yine de heyecan verici savaşlar içerdiğinden emin olmak istiyorlar.

Oyun, beklendiği gibi üçüncü şahıs bakış açısını koruyor. Anpo ve Hirabayashi oyunun, son Resident Evil 2 veya 3 remake’lerini oynayan herkese tanıdık geleceğini söyledi. Gösterilen oyun içi sahnelerde, ana karakterimiz Leon’u karanlık ve kargalarla dolu bir ormanda yürürken ve çeşitli sarmaşıkların altında eğilirken gördük. Gösterilen görüntüler herhangi bir silah sesi içermiyordu.

Resident Evil 4, PS5, Xbox Series X|S ve PC (Steam aracılığıyla) için 24 Mart 2023’te piyasaya sürülecek.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR