Haberler

Merakle beklenen Vahşi Batı oyunu Evil West ertelendi

Shadow Warrior 2 geliştiricisi Flying Wild Hog’un doğaüstü Vahşi Batı aksiyon oyunu Evil West, iki ay daha ertelendi. İlk olarak 2020 Game Awards’da 2021 yılı için duyurulan oyun, ilk olarak Eylül 2022’ye ertelendi ve şimdi 22 Kasım 2022’lik yeni bir çıkış tarihi ile tekrar ertelendi.

Gecikme, Twitter’da bir resim aracılığıyla duyuruldu ve geliştiriciler, gecikmenin nedeni olarak beş platformda ve birden fazla konsol sürümünde geliştirmenin oldukça baskılı olduğunu söyledi. Evil West PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da piyasaya sürülmek üzere tasarlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Deliver Us Mars çıkış tarihi ertelendi!

Duyuru, Evil West’in bu yılın başlarında PAX East’teki demoyu kontrol eden izleyiciler tarafından iyi karşılandığını, ancak düzeltmeler için ekstra birkaç aylık geliştirme süresinin gerekli olduğunu ekliyor.

Duyuruda, “Oyun gecikmelerinin sinir bozucu olabileceğini anlıyoruz, ancak bu, herkese en iyi deneyimi sunmak için gerekli bir adım” diye ekleniyor.

Evil West, oyuncuların Amerikan sınırını canavarlar belasından kurtarmak için vampir avcısı Jesse Rentier’in hikayesinin ele alındığı Vahşi Batı’nın doğaüstü bir versiyonunda geçen üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Oyun, Jesse’nin ortağı Edgar Gravenor’un da katıldığı çevrimiçi co-op modunda, tek başına veya bir arkadaşla oynanabilir.

Wild Wild East Pack’i almak için Evil West’i ön sipariş verin! Yeni bir kıyafet ve beş silah görünümü ile cehennemden çıkmış gibi görünerek canavarları paramparça etmeye hazırlanın.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR