Haberler

F1 2021, Portekiz Grand Prix parkurunu ücretsiz olarak getiriyor!

F1 2021 olağanüstü bir yarış simülasyonu oyunudur. Codemasters, Portekiz Grand Prix pisti olan Portimão olarak da bilinen Algarve Uluslararası Pisti’ni oyuna ücretsiz bir güncellemeyle getirecegini duyurdu.

Pist; zamana karşı, Grand Prix, Real-Season Start ve çevrimiçi modlarda mevcut olacak ve kariyerinizin ortasındaysanız ve baştan başlamak istemiyorsanız, asla korkmayın: Pist gelecek sezon kullanılabilir olacak. Bu, İtalya’nın Imola ve Suudi Arabistan’ın Cidde Sokak Pisti’nin sırasıyla Ekim ve Kasım aylarında oyuna katılmasıyla birlikte açıklanan üç yeni pistten ilki.

Bugünkü güncellemenin geri kalanına gelince, oyunu biraz daha gerçekçi hale getirmek için bir dizi değişiklik ve ekleme yapıldı. F1 için araç performansı, gerçek sezonu yansıtacak şekilde ayarlandı ve bunun sonucunda zamana karşı skor tabloları sıfırlandı. Aston Martin güvenlik aracı, gerçek hayattaki görünümlerine göre pistlere eklendi ve daha bir sürü hata düzeltmesi de var.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR