E-SPOR Haberler MOBA

Faker, T1 ile sözleşme yeniledi.

Tüm zamanların en iyi League of Legends oyuncusu olan Faker, T1 ile yeniden anlaştı ve 2022’de bir kez daha organizasyon için oynayacak.

Geçen hafta League of Legends serbest oyuncu dönemi başladığından beri Faker’ın geleceğine dair söylentiler vardı. 25 yaşındaki oyuncu 2013’ten beri T1’in bir parçası ve 2013, 2015 ve 2016’da üç Dünya Şampiyonası, 2016 ve 2017’de iki Sezon Ortası Daveti ve dokuz LCK Şampiyonası dahil olmak üzere çok sayıda turnuva kazanmalarına yardımcı oldu. Tüm spekülasyonlara son vererek., “Geri döndüm,” dedi Faker.

Efsanevi Koreli orta koridor oyuncusu, T1’in 2021 Dünya Şampiyonası’nda yarı finale kalan kadrosunun bir parçasıydı ve tüyler ürpertici beş maçlık seride ikinci olan DWG KIA’ya yenildi.

Marsh, kişisel Twitter hesabına “Faker’in T1 ile yeniden anlaşmayı seçmesinden onur duydum” diye yazdı. “Bu son birkaç gün, Faker ve ekibiyle uykusuz geceler ve uzun sohbetlerle geçti. Bu yolculuğa birlikte devam edeceğimiz için heyecanlıyım.”

T1 şu anda kadrosunu yeniden yapılandırıyor, geçici baş antrenör Son “Stardust” Seok-hee, oyuncu geliştirme koçu Park “Hajinsun” Hyunseon, destek Ryu “Hoit” Ho-seong, ormancı Moon “Cuzz” Woo-chan ile yollarını ayırdı.

Kaynak

0
0
0
0
0
40
0

Bir cevap yazın

X