E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fnatic, smooya’yı denemeye karar verdi.

Fnatic, bugün yaptığı açıklamada, Owen “smooya” Butterfield’ı üç aylık bir deneme süreci için kadroya ekledi.

İngiliz AWPer geçen hafta sonu IEM Winter Europe açık elemelerinde Fnaticte yerini aldı ve GamerLegion, K23 ve Galaxy Racer’ı yenmelerine yardımcı oldu. Uluslararası CS:GO takımı ayrıca akademi oyuncusu Iulian “⁠regali” Harjău ile resmi bir maç oynadı, sonunda smooya’ya bir şans vermeye karar verdi.

Smooya’nın gelişi, Fnatic’in İngiltere merkezli olmasına rağmen, Fnatic’in kuruluş tarihinde ilk kez Counter-Strike’ta bir İngiliz çekirdeğine sahip olduğu anlamına geliyor. İngiliz Alex McMeekin ve Willian “mezii” Merriman, kadro yeniden inşasının bir parçası olarak.

smooya bir TwitLonger’da “Yıllardır böyle bir şans bekliyordum ve bence şimdi bunun olması için mükemmel bir zaman” dedi. İngiliz AWPer her zaman yetenekliydi, ancak kişiliği son birkaç yılda birinci kademe takımlardaki fırsatları kaçırmasına neden oldu.

“Kariyerim boyunca geçmişte yaptığım hatalar nedeniyle kendimi Fnatic’in içinde göreceğimi hiç düşünmemiştim ama söyleyebileceğim tek şey, kendi itibarını ortaya koyarak bana bu kadar inandığı için Samuelsson’a [Fnatic’in menajeri] teşekkür ederim.

Smooya’nın Fnatic ile resmi çıkışı, 18-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan IEM Winter Europe kapalı elemesinde olacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
37
0

Bir cevap yazın

X