Haberler

Free Fire MAX, 28 Eylül’de dünya çapında piyasaya sürülecek

Garena bugün yaptığı basın açıklamasında, Free Fire MAX’ın nihayet 28 Eylül’de tüm dünyada piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Free Fire’ın MAX versiyonu, normal oyunla aynı battle royale deneyimini sunacak, ancak daha iyi özellikler ve geliştirilmiş grafiklerle bunu yapacak. Garena, bunun “daha gerçekçi haritalar” ve “daha sürükleyici oyun” içerdiğini söyledi.

Ayrıca, uygulama içi özelleştirilebilir harita özelliği gibi Free Fire MAX’a özel bazı özellikler de olacak.

Free Fire MAX, oyunun normal sürümüyle tam platformlar arası oynamayı destekleyecektir. Bu, Garena tarafından iki başlık arasında “tam bir birlikte çalışabilirlik” sağlamak için geliştirilen “Firelink teknolojisi” ile mümkün oldu.

Böylece oyuncular mevcut hesaplarını kullanabilecek ve tüm verileri her iki oyun arasında senkronize edebilecekler. Tüm modlar, her Free Fire oyuncusu tarafından oyunun her iki versiyonunda birlikte oynanabilecek.

Oyun için ön kayıtlar şu anda Google Play Store’da 27 Eylül’e kadar mevcut. Ön kayıt yaptıran oyuncular bazı “özel ödüller” alacaklar.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR