Haberler

Riot yeni logosunu tanıttı ve medya sitesini başlattı

Riot Games bugün yeni bir basın sitesi yayınladı ve logosunu güncelledi. Bu haber, 2022 boyunca Riot’un departmanlarında uygulanacak olan genişletilmiş marka tasarım sisteminin bir parçası olarak geliyor.

2006 yılında kurulan Riot, “daha uyumlu bir görsel sistem” oluşturmak için görsellerini güncelliyor ve genişletiyor. Bir basın açıklamasında Riot, bu değişikliklerin ve güncellemelerin şirketi “uzun vadede başarı” için nasıl hedefe götüreceğini açıkladı. Ayrıca şirket, oyun topluluğunun onu daha kolay tanımasına yardımcı olacak ayırt edici tipografi de dahil olmak üzere benzersiz varlıklar yaratacak.

Riot, “Kelime işaretini biraz daha modern hale getirirken, yumruğun orijinal ruhunu korumak ve Riot GAMES’in özümüzde kaldığını açıkça belirtmek istedik” dedi.

Ayrıca Riot, basın için ana kaynak işlevi görecek yeni medya web sitesini yayına alıyor. Riot ve Riot Forge oyunlarının her biri için sayfalar içeren yeni platform, varlıklar, yönetici biyografileri ve her oyun için bilgi sayfaları dahil olmak üzere şirket hakkında bilinmesi gereken her şeyi içerecek. Mevcut içeriğin tümüne erişmek için bir hesap oluşturmanız ve oturum açmanız gerekecek, ardından web sitesinde yeni güncellemeler yapıldığında herkes uyarı alabilecek.

Topluluğun bu değişikliklere nasıl tepki vereceği belli değil, ancak Riot, güncellemelerin misyonunu ve dünya çapında en oyuncu odaklı oyun şirketi olma amacını değiştirmediğini söyledi.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR