Haberler MOBA

Gromp, Summoner’s Rift, League crossover’da MTG kartları olarak ortaya çıktı!

Arcane’den ilham alan iki MTG kartı seti şimdi ön sipariş için mevcut.

League of Legends ve Magic: The Gathering arasındaki geçiş promosyonundaki son iki kart, bugün erken saatlerde IGN’nin bir raporunda açıklandı. League’den Gromp ve Summoner’s Rift, Magic’e sırasıyla bir yaratık ve kara kartı olarak katılacak.

Wizards of the Coast ilk olarak Arcane’den ilham alan ve Netflix şovundan sanat eserlerini içeren yedi kart ve beş temel araziyi açıklarken, bu son iki kart açıklaması doğrudan League of Legends’a dayanmaktadır. Doğrudan Arcane’e dayanmayan promosyonda türünün ilk örneğidirler.

Magic Secret Lair x Arcane promosyon kartları 23 Aralık’a kadar ön siparişte. Yedi Arcane’den ilham alan kart ve gösterideki konumlara dayanan beş temel arazi, Wizards of the Coast’tan ayrı olarak satın alınabilir.

Kartların folyolu ve folyosuz versiyonları ön sipariş için mevcut olup, standart kartlar 29,99 ABD Doları ve folyolu versiyonlar 39.99 ABD Dolarıdır.

Resmi Secret Lair web sitesine göre, League ve Magic arasındaki geçiş kartlarının 22 Nisan 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
5
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish