Uncategorized

Life is Strange: True Colors Çok Beğenildi!

Life is Strange: True Colors için incelemeler geldi ve eleştirmenler, yeni güçleri sayesinde onu serinin en iyi girişlerinden biri olarak nitelendiriyor.

Life is Strange: True Colors, doğaüstü antoloji serisine yeni bir kahraman ve özel güçlerle devam ediyor. Kahraman Alex Chen’in güçleri, zamanı veya diğer geleneksel süper güçleri manipüle etme yeteneğine sahip olmak yerine, büyük ölçüde insanların duygularına ve empatisine odaklanmakta.

Serideki önceki oyunlardan farklı olarak, Life is Strange: True Colors epizodik olmayacak ve bunun yerine tek bir çekirdek oyun olarak piyasaya sürülecek. Oyun hala beş bölümden oluşuyor, bu nedenle hikayede yerleşik doğal kırılma noktaları var, ancak oyuncuların hikayenin tamamını oynamak için aylarca beklemesi gerekmeyecek. Görünüşe göre bu, Life is Strange: True Colors’ın yanı sıra oyunun lehine de işe yaramış gibi görünüyor.

Life is Strange: True Colors şu anda Metacritic’te 82’lik bir puana sahip ve bu oldukça etkileyici bir puan. Nispeten, ilk Life is Strange 85’e sahip ve devamı 78’e sahip. True Colors’ın Nintendo Switch sürümü ertelendiği için herkes oyunu lansmanda oynama şansına sahip olmayacak olsa da, eleştirmenler oyunu beklemeye değermiş gibi gösteriyor. İlk inceleme grubu, oyunun parlamasına yardımcı olan temel unsurlar olarak benzersiz güçler, çekici karakterler ve çok yönlü hikayeden bahsetmekte. Bununla birlikte, eleştirmenlerin oyun hakkında söyledikleri:

Taylor Lyles – 9/10 – IGN


“Life is Strange: True Colors, sağlam tempoyla harika bir hikaye sunan harika bir oyun ve serideki önceki oyunların aksine bende yaptığım her seçimin önemli olduğu hissini uyandırdı.”

Rachel Watts – 86/100 – PC Gamer

“Görsel olarak muhteşem ve duygusal olarak saf olan True Colours, Life is Strange serisinin inanılmaz bir devamı.”

Brittni Finley – 4.5/5 – Game Rant

“Life is Strange: True Colors, ilk bölümün iyi yaptığı şeyleri temel alıyor ve bunu daha da iyi yapıyor. Şu ana kadar serideki hiçbir oyun bu kadar katarsis seviyesine ulaşmadı ve oyunun sonunda, oyuncuların kusursuz derecede mükemmel Haven Springs kasabasından ayrılmak için kalbi kırılacak.”

undefined

Bazı eleştirmenler Deck Nine’ın seride Dontnod’dan daha iyi bir iş çıkardığını belirttiğinden, geliştirici muhtemelen franchise için en uygunu gibi görünüyor. Şu an itibariyle, ilk oyunun yeniden düzenlenmesinin ötesinde, geleceğin seriyi neler beklediğine dair hiçbir şey söylenemez, ancak Life is Strange: True Colors, görünüşe göre bu ilk incelemelere dayanarak insanları daha fazlasını istemeye zorluyor.

48
23
19
6
40
9
1
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X