Genel Haberler

Sony, PS5 konsol kapaklarını ve yeni DualSense denetleyici renklerini ortaya koyuyor!

PS5 renk evreninde mavi, pembe ve mor kırmızı, siyah ve beyazı birleşti.

Sony, dün yaptığı duyuruya göre PlayStation 5 için renkli ön paneller, DualSense denetleyicisi için üç yeni renkle birlikte gelecek yılın başlarında piyasaya çıkacak.

Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple, PS5’in sunduğu yeni renklerin adlarıdır ve halihazırda mevcut olan Midnight Black, Cosmic Red ve varsayılan beyaza katılır.

Sony, konsol kapaklarının Ocak 2022’de katılımcı perakendecilerde piyasaya sürüleceğini söyledi. Kapaklar, orijinal beyaz PS5 konsol kapakları çıkarılarak eklenir ve yalnızca “[tıklayarak] yenilerini yerine oturtarak” kolayca değiştirilir.

Daha spesifik olarak, siyah ve kırmızı kapaklar Ocak 2022’de, Nova Pink, Galactic Purple ve Starlight Blue kapakları ise “2022’nin ilk yarısında” belirli bölgelerde satışa sunulacak. Hem blu-ray sürücülü PS5’in hem de sürücüsüz PS5 Digital Edition’ın kendi konsol kapakları olacak.

DualSense denetleyicileri Ocak ayında PlayStation Direct’te piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı ancak diğer perakendeciler aracılığıyla 11 Şubat’ta satışa sunulacak. Renk şeması dışında, denetleyici stok beyaz DualSense ile aynı.

Kontrolörler 74.99$’dan perakende satış yapacak, konsol kapakları ise 54.99$’dan fiyatlandırılacak. Her ikisi de PlayStation web sitesinde ön sipariş edilebilir. (yurtdışında yaşayanlar için kısa yol bırakıyorum:/)

Kaynak

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish