Haberler

Steam istek listesindeki oyunlar dikkat çekiyor!

Bazen erken erişimdeki, çıkmamış ya da “indirimlerde alırım” dediğimiz oyunları Steam istek listemize ekliyoruz. Geliştiriciler, oyunlarının kaç kişi tarafından istek listesine eklediğinhttps://shiftdelete.net/etiket/steami görebiliyor. Ayrıca SteamDB‘de yer alan verilerde de istek listesindeki oyunları görebiliyoruz.

Wallpapers ID:1148838

Dying Light 2, Steam istek listesinde zirvede

Steam istek listesinde Dying Light 2 zirvede yer alıyor. Oyunun geliştiricileri uzun süredir sessizliğe bürünmüştü ve geçtiğimiz aylarda yayınladıkları birkaç içerikle sessizliklerini bozdular. Geliştirici ekip ilk oyuna da güncelleme getirerek tazeliğini korumaya çalışıyor.

İkinci sırada ise Amazon’un MMORPG’si New World bulunuyor. Oyunun beta testinde birçok EVGA RTX 3090 kullanıcısının ekran kartları bozulmuştu. EVGA ise bu durumu telafi edeceklerini açıklamıştı. Oyunda yer alan bir hata yüzünden EVGA RTX 3090‘lar zarar gördü ve tüm bu olaylar oyuncuları engellememiş gibi görünüyor. Güncelleme ile bu hata giderilmiş durumda.

Üçüncü sırada ise Aksiyon FPS sevenlerin ve serinin hayranlarının merakla beklediği Battlefield 2042 bulunuyor. Battlefield 2042’nin oynanış testleri sürerken, testlere katılan bazı oyuncular yasak olmasına rağmen oyunun ekran kayıtlarını YouTube‘a yüklüyor. EA, söz konusu kullanıcıların kolayca tespit edildiğini ve ekran görüntüsü paylaşmaya devam ederlerse Origin üzerinden banlanacaklarını açıklamıştı.

Wallpapers ID:1120383

Dördüncü sırada ise Back 4 Blood yer alıyor. Back 4 Blood, Turtle Rock Studios tarafından geliştiriliyor. Aynı şirket Left 4 Dead’i geliştirmişti. Kısa süre önce oyunun beta testi gerçekleştirildi ve oyuncularda iyi bir ilk izlenim bıraktı.

Wallpapers ID:1212533

Beşinci sırada ise Party Animals yer alıyor. Arkadaşlarınızla “dalaşabileceğiniz” bir oyun. Bazı mekanikler Human: Fall Flat’i andırıyor.

Steam istek listesindeki diğer oyunları merak ediyorsanız bu bağlantıdan SteamDB sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak – shiftdelete

0
0
0
0
0
14
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish