Haberler

VALORANT İyiliği Paylaş paketi için oylama başlatıldı!

Riot Games, 2022 için İyiliği Paylaş paketini geri getirerek VALORANT oyuncularına çok rağbet gören silah kostümlerini yeniden alma şansı veriyor.

İyiliği Paylaş 2022 Paketi için oylama resmi olarak açıldı ve oyunculara pakette görmek istedikleri kaplamalarla ilgili dört farklı seçenek sunuyor. Paketler dört kostüm artı bir aksesuar koleksiyonunu içerecek ve silah kaplamalarından elde edilen gelirin yüzde 50’si ve aksesuarlardan elde edilen yüzde 100’ü Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na gidecek.

Oyuncular doğrudan VALORANT Twitter sayfasına giderek oy kullanabilirler. Arasında seçim yapmanız gereken 4 silah kostümü şunlardır:

Bu, Riot’un 2021 yazında Yağmacı Sheriff, İyon Operator, VALORANT GO! Cilt 1 Spectre ve Yağmacı Vandal. Riot’a göre, bu paket Riot Games Toplumsal Etki Fonu için 5.5 milyon doların üzerinde para topladı.

2019 yılında başlatılan Riot Toplumsal Etki Fonu, 25 ülkeden 400 benzersiz kuruluş için milyonlar topladı ve eğitim, vatandaşlık ve fırsat temellerine odaklanarak 23 milyon doların üzerinde hibe dağıttı.

Valorant İyiliği Paylaş 2022’nin çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak oyuncuların oylarını vermek için 23 Ekim’e kadar süreleri var. Geçen yılki İyiliği Paylaş paketi 6.382 VP’ye mal olmuştu, ancak isterseniz öğeleri tek tek satın alabilirsiniz.

Valorant İyiliği paylaş paketi

İlginizi Çekebilir: VALORANT İyon 2.0 paket ayrıntıları: fiyat, çıkış tarihi ve dahası

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir