Çok Oyunculu Genel Haberler RPG / MMORPG

World of Warcraft: Dragonflight Duyuruldu

Yeni Irk ve Sınıf, Dragonriding ve Dragon Adaları Açıklandı

Önceden sızıntıların ortaya çıkardığı gibi, World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesinin adı Dragonflight. Blizzard Entertainment, yeni bir sinematik fragmanla resmi olarak duyurdu ve Drachthyr Evoker’da yeni bir yarış ve sınıf gibi özellikleri doğruladı. Oyuncular ayrıca Dragonriding ile kendinizi şımartabilir ve Dragon Isles‘ı keşfedebilirler.

Blizzard Resmi sayfasında, Drachthyr Evokers’ın İttifak veya Horde için savaşmanın yanı sıra insansı ve acımasız formlar arasında geçiş yapabileceğini belirtiyor. Yarış için yeni bir başlangıç deneyimi de iki uzmanlık alanı boyunca onaylandı: Ateş nefesi ve pençe saldırılarına odaklanan Devastation ve müttefikleri iyileştirmek ve desteklemekle ilgili olan Preservation.

Dragonriding’e gelince, benzersiz ve özelleştirilebilir dört Drake elde edebilirsiniz. “Aralarından seçim yapabileceğiniz milyonlarca olası kombinasyon” ve uçarken yeni manevralar olduğu bildiriliyor. Glifleri bularak, oyuncular Ejderha Biniciliği becerilerini geliştirebilir ve sonunda daha fazla özelleştirme seçeneği için maksimum seviyede zorluklar üstlenebilirler.

Bunların hepsi yeni Bölgelere, İlkel Enkarnasyonlarla savaşmak için yeni bir baskına ve yeni bir seviye başlığına ek olarak. Ayrıca, kullanıcı ara yüzünü kişisel olarak değiştirmek için yenilenmiş bir HUD ve Sınıf ve Uzmanlık ağaçlarıyla yeni bir Yetenek sistemi olan Meslekler ve Üretimi dört gözle bekleyebilirsiniz. Genişleme için bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak şimdi beta için kaydolabilirsiniz.

Sizlerde yeni paket hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. World of Warcraft: Dragonflight daha fazla ayrıntı için bizi takip devam edin.

Kaynak

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR