Uncategorized

50.000 dolarlık Apex Twitch Rivals etkinliği ve devam eden sorunlar!

Turnuva, 22 Eylül’de planlanan Apex performansı için başka bir düzeltmeye rağmen ertelendi.

22 Eylül’de yapılması planlanan 50.000$’lık Twitch Rivals Apex Legends turnuvası 7 Ekim Perşembe gününe ertelendi.

Gecikme, Apex için kaotik bir hafta boyunca geliyor. 20 Eylül Pazartesi günü sorunları gidermeye yönelik bir yamanın yayınlanmasına rağmen, birçok oyuncu için gecikmeler, hatalar ve çökmeler devam etti. Sorunlar özel lobileri de etkiliyor ve başlangıçta dün yapılması planlanan Twitch Rivals etkinliği gibi turnuvaların sorunsuz işleyişini potansiyel olarak tehlikeye atıyor.

Benzer içerik: Apex Legends’ın son güncellemesi ek sunucu sorunlarına neden oluyor!

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Turnuva, 7 Ekim Perşembe günü, yeni ve deneyimsiz Apex oyuncularının rekabet etmek için mücadele ederken, kurallardaki teknik özelliklerin profesyonel takımların hakim olmasına izin verdiği geçmişteki Twitch Rivals etkinlikleriyle ilgili bazı şikayetleri ele almak amacıyla yeni bir formatta oynanacak.

Önceki Twitch Rivals etkinliklerinde bir taslak formatı kullanılıyordu, bu da kısmen eşit olmayan takımlar sorununa katkıda bulunuyordu. 7 Ekim Perşembe günü yapılması planlanan turnuva, takım kompozisyonunda daha güçlü kısıtlamalar içerecek: Her takıma yalnızca bir mevcut veya eski profesyonel Apex oyuncusu imzalanmış olabilir ve takım başına yalnızca bir oyuncu herhangi bir profesyonel devre etkinliğinde finalist olabilir. Takımlar bir profesyonel Apex oyuncusu, bir Apex içerik yaratıcısı ve bir varyete yayıncısından oluşacak.

Önceki Twitch Rivals Apex etkinlikleri, turnuva lobilerinde denklik elde etmek amacıyla benzer yönergeler kullanmıştı. Ancak profesyoneller ve yetenekli içerik yaratıcıları arasındaki kesin olmayan ayrımlar, taslak formatı ve büyük bir ödül havuzunun cazibesi, geçmişte bazı çılgınca dengesiz takımlara yol açtı.

7 Ekim Perşembe günü yapılması planlanan etkinlik için, turnuva personeli bir adım daha ileri gidecek ve “rekabetçi bütünlüğü sağlamak için takımları inceleyecek”.

Kaynak

21
44
28
1
33
8
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X