Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Apex Legends’ın Kontrol Modu 13. Sezon’da gelmesi planlanan Newcastle hakkında ipuçları veriyor

Apex Legends Sezon 13’te Storm Point için olası harita değişikliklerini açıkladıktan sonra, Respawn görünüşe göre Newcastle’ın battle royale’e gelecek bir sonraki oynanabilir karakter olacağını doğruladı. 12 Nisan’a kadar Apex Legends’ta sınırlı süreli bir mod olarak kalacak olan Control moduna girerek teaser’ı görebilirsiniz.

Haritadan bağımsız olarak Control moduna girerseniz, yükleme ekranı “Bekleme bitti, o burada!” reklamını yapan holografik işaretleri gösterecek. Bu mesajın yanında, zırhlı bir figürün karartılmış bir tasviri var.

Newcastle’dan ilk olarak yıllar önce, Respawn, Revenant’ın Sezon 4’ün yeni oynanabilir efsanesi olacağının reklamını yaptığı sırada bahsedilmişti.

Newcastle’ın bir sonraki oynanabilir karakter olacağından daha önce bahsetmiştik. Sekiz diğer karakterle birlikte dev bir Apex Legends sızıntısında yer aldı ve Williams Sendoff, Newcastle’ın Bangalore’un kardeşi Jackson Williams olduğunu söylüyor.

Söz konusu sızıntıda Newcastle, “Mobil Defender” olarak tanımlanıyor. Gibraltar ve Caustic gibi, ortalamadan daha büyük bir hitbox’a ve Fortified perk’e sahip. Yetenekleri şöyle sıralanıyor:

Pasif: Yaralıları Geri Alın – Düşen müttefikleri diriltirken sürükleyin ve onları diriltme kalkanınızla koruyun

Taktik: Mobil Kalkan – Hareketli bir enerji kalkanı oluşturan fırlatılabilir bir drone atın

Ultimate: Kale Duvarı – Bir hedefe, müttefike veya bölgeye sıçrayın, çarpın ve bir kale oluşturun.

Sezon 12’nin ne zaman bittiğine bağlı olarak, Apex Legends Sezon 13 muhtemelen Mayıs ayının ortasında, 10 Mayıs civarında başlayacak.


Siz Newcastle’ın yetenek seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın!Kaynak

0
0
0
0
0
22
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish