Haberler

Apex’in Dark Depths etkinliği, 11 Ocak’ta yeni Arenas haritası ve kozmetikler getiriyor!

En son etkinliğin derinliklerine dalın.

Apex Legends hayranları, Bangalore’un Outlands sinematiklerinden en son Stories’e eşlik eden içeriğin eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradıysa (ve biri onu kullanmaya çalıştığında oyunu çökerten yeni efsanevi görünümü), Dark Depths etkinliğinin bugünkü duyurusundan memnun kalacaklar.

Derin deniz yaratıklarından ve hatta biraz mitolojiden ipuçları alan Dark Depths etkinliği, 11 Ocak’ta oyuna yeni kozmetikler ve daha fazlasını getirecek.

undefined

Arenas hayranları için özellikle dikkat çeken etkinlik, yeni Arenas haritası Habitat’ı da tanıttı. Fragmanın verdiği haritaya bir bakış, arka planda dev leviathan iskeleti ile Kings Canyon ve Skull Town’un birkaç görüntüsünden fazlasını çağrıştırıyor. Arkasındaki dağları süsleyen yüksek kayalıklar ve dev pembe çiçekler, bu haritanın Gaia gezegeninde yer aldığını gösteriyor. Respawn Entertainment, blog güncellemesinde bunun gerçekten Gaea olduğu ve Habitat 4’ün Storm Point ile birlikte gezegendeki Yeni Antillia takımadalarını oluşturan birçok adadan biri olduğu gerçeğini doğruladı.

Ayrıca, haritadaki o dev beyaz şeyler? Evet, bunlar Leviathan yumurtaları. Yeni haritanın resmi hikayesi, bir zamanlar IMC için bir leviathan üreme alanı olarak hizmet etmesiydi. Yaban hayatı, bir harita olarak Storm Point’in çok büyük bir parçasıdır ve oyuncular bazı AI örümcekleriyle onu dışarı atmak istiyorsa, battle royale modu tam anlamıyla bir yumurta atma mekaniği içerir. Ancak bu yumurtalar “çelik kadar sağlam” oldukları ve siper olarak kullanılmak üzere tasarlandıkları için bu yumurtalardaki herhangi bir canlıyı rahatsız etmekten endişe etmenize gerek yok.

Etkinlik ayrıca, oyun içi zorlukları tamamlayan oyunculara her hafta ücretsiz ödüller sunan flash etkinliklerle birlikte gelir. Bu ödüller arasında ganimet kutuları, savaş geçiş yıldızları, işçilik malzemeleri ve bu parlak, kalamar benzeri Revenant derisi gibi epik katmanlı kozmetikler yer alıyor.

Sonuç olarak, etkinlikle birlikte oyuna gelen, kilidini açabileceğiniz veya satın alabileceğiniz 40 yeni öğe var. Respawn ayrıca, etkinlik koleksiyonundan bir öğe içermesi garanti edilen, satışa sunulan Dark Depth tematik paketlerine sahip olacak, ancak aynı zamanda etkinliğin kozmetiklerini standart Apex paketlerinde de açılabilir hale getirecek.

Dark Depths etkinliğine dalmak için sabırsızlanıyorsanız, uzun süre beklemenize gerek yok. Etkinlik 11 Ocak’ta yayınlanacak ve 1 Şubat’ta mağaza kapatılarak üç hafta boyunca geçerli olacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish