Haberler

Assassin’s Creed Origins 60 FPS Güncellemesi 2 Haziran’da Geliyor

Assassin’s Creed Origins, daha yüksek kare hızlarına(FPS) ulaşılabilmesi için bu hafta güncellenecek. Ubisoft haberi Twitter’dan duyurdu ve hem PS5 hem de Xbox Series konsollarında 60 fps desteğinin kilidini açacak güncellemeyi 2 Haziran’da yayınlayacağını duyurdu.

Ubisoft, tweetinde “Beklediniz ve şimdi Mısır rüzgarları sizi çağırıyor…” dedi.

Origins, Xbox Game Pass için 1 Haziran’da çıkıyor, bu nedenle Series X|S üyeleri, oyunu eskisinden daha yüksek kare hızında oynamak için 60 fps desteği ekleyen güncellemeden yararlanabilir. Bu duyurudan önce Ubisoft, Origins için 60 fps’lik bir güncellemenin geleceğini söylemişti ancak ortada net bir tarih yoktu. Şimdi nihayet ne zaman geleceğini biliyoruz.

Ana serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla, PS5 ve Xbox Series X|S’de 60 fps’yi zaten destekliyor.

Geleceğe baktığımızda, Ubisoft 2022 için yeni Assassin’s Creed oyunlarını duyurmadı. Ancak Valhalla’dan Basim’in yer aldığı daha küçük ölçekli bir Assassin’s Creed oyununun 2022 veya 2023’te çıkacağı bildirildi. Bundan sonra Ubisoft’un çok şey planladığı söyleniyor. Assassin’s Creed Infinity kod adlı daha büyük oyun da bu planlara dahil!Kaynak


Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR