Haberler

VALORANT’a 1v1 Arena Oyun Modu Geliyor!

ValorLeaks tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, çok talep edilen bire bir oyun modu gelecekte VALORANT a eklenebilir.

Sızıntıya göre, oyun modu “şu anda geliştirme aşamasında” ve muhtemelen 10 veya 13 round süren bir mod olacak , yani oyuncuların bir oyunu kazanmak için altı veya yedi puana ihtiyacı olacak.

Bu modun nasıl çalışacağı belli değil. Ölüm maçına benzer bir şekilde geliştiriciler, oyuncuların nişan alma becerilerine odaklanmak için yetenekleri devre dışı bırakmayı seçebilir. Ayrıca 1v1 modu mevcut haritaların belirli bölümleri içinde oynanabilir veya kendi özel haritalarına sahip olabilir. Modun çıkışı ve haritaları ile ilgili ayrıntıların önümüzdeki yamalarda netlik kazanmasını bekliyoruz

1v1 modlar genellikle nişancı oyunlarının oyuncuları tarafından istenir.

Riot, çıkışından bu yana VALORANT’ta Spike Rush, Deathmatch ve Snowball Fight gibi birçok farklı sınırlı oyun modunu oyuna ekledi. 1v1 Arena oyun modu, oyunculardan gelen popüler bir istek olduğundan, Riot’un 1v1 modu yakın zamanda oyuna eklemesine kesin gözüyle bakılıyor.

Bu oyun modu, sızıntıya göre yalnızca geliştirme aşamasındadır, bu nedenle değişikliklere tabi olabilir. Ayrıca oyuna asla gelemeyebilir. Her şey geliştirme ekibindeki ön testlerin sonuçlarına bağlıdır.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Avatar for Muhamed ömer
    Muhamed ömer 29 Ocak 2023

    Çok iy çok g7zel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR