Haberler

Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 Remastered, bu yaz piyasaya sürülecek.

2004’ün popüler RPG oyunlarından biri olan Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 bu yaz güncellenmiş bir şekilde yeniden yayınlanıyor. Publisher Interplay Entertainment ve geliştirici Black Isle Studios tarafından hazırlanan oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de piyasaya sürülecek.

Oyun bir yeniden yapım(remake) olmayacak, ancak desteklenen platformlarda gelişmiş grafikler ve 4K’ya kadar çözünürlük sunacak. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, tüm sürümlerde yerel olarak co-op oynayabileceksiniz.

Steam sürümünde, uzun mesafeli bir co-op oyun deneyimi için Remote Play’i de kullanabileceksiniz. Hareket halindeyken elde taşınabilir bir RPG deneyimi için oyun Steam Deck’te de oynanabilecek.

Orijinali gibi bu güncellenmiş sürüm, 80 seviyede oynamak için beş oynanabilir karakter ve sınıf içerecek. Ayrıca Baldur’s Gate: Dark Alliance II tamamen sesli bir oyuncu kadrosuna ve dört zorluk seviyesine sahiptir.

Şu anda oyunun sadece bu yaz çıkacağını biliyoruz. Detaylı bir çıkış tarihi hakkında bir bilgi yayınlanmadı. Yeni fragmanı kontrol edin ve tüm o nostaljik hislerin tadını çıkarın.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR